Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

Робота управління освіти, педагогічних колективів навчальних закладів району спрямована на практичну реалізацію завдань щодо забезпечення продовження переходу на новий зміст і структуру навчання, організаційно-методичного супроводу профільного навчання, запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, пов’язаних з новими можливостями особистісно орієнтованого навчання та виконання основних положень Національної доктрини розвитку освіти України. Ми прагнемо, щоб освіта, здобута у навчальних закладах району, була якісною і орієнтованою на потреби суспільства, родини і кожної дитини. Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти нового типу, до майбутнього України.

Графік відповідальних

за прийом дзвінків на Телефон Довіри (725-27-91)

працівників Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

День тижня

П.І.Б. відповідального працівника

Час роботи

Понеділок

Кулакова Лариса Віталіївна

10.00-18.00

Торяник Тетяна Вячеславівна

Іголкіна Тетяна Іванівна

Дерев’янко Тамара Євгенівна

П’ятниця

Прохоренко Ольга Володимирівна

9.00-16.45

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

20 лют. 2018
Рекомендації щодо проведення Міжнародного дня рідної мови!
19 лют. 2018
Колективи закладів освіти району взяли участь у святкуванні Масляної. Для району на площі був свій майданчик, присвячений одному з місяців року концертної програми «Дванадцять місяців», де у фольклорному жанрі і з сучасними постановками виступили вокальні та танцювальні колективи для гостів свята. Поруч продовжував працювати масляничний ярмарок, на якому різні міські кафе готували традиційні для Масляної млинці та інші всілякі частування - м'ясні, рибні, овочеві страви, солодощі, зігріваючі чай і глінтвейн. Всі бажаючі могли покататися на ковзанах, працювали дитячі атракціони.
19 лют. 2018
17 лютого 2018 року учні шкіл району відвідали "День відкритих дверей ХНАДУ", який було проведено у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.
19 лют. 2018
16 лютого 2018 року у стінах Національної академії Національної гвардії України було проведено «День відкритих дверей», у рамках якого дітям було запропоновано ознайомитися з місцями проживання курсантів, спробувати постріляти у сучасному тирі, подивитися на військовий одяг та спорядження.
"Учень року - 2018"
19 лют. 2018
МОН винесло на обговорення проект положення про психологічну службу