Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

Турнір з основ інформатики для 5-7-х класів!Відбувся V Дебатний турнір «Харківської шкільної дебатної Ліги»ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2018Оголошено конкурс підручників для 1-го класуДень цивільного захистуПривітання зі світлим святом Великодня!

Робота управління освіти, педагогічних колективів навчальних закладів району спрямована на практичну реалізацію завдань щодо забезпечення продовження переходу на новий зміст і структуру навчання, організаційно-методичного супроводу профільного навчання, запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, пов’язаних з новими можливостями особистісно орієнтованого навчання та виконання основних положень Національної доктрини розвитку освіти України. Ми прагнемо, щоб освіта, здобута у навчальних закладах району, була якісною і орієнтованою на потреби суспільства, родини і кожної дитини. Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти нового типу, до майбутнього України.

Графік відповідальних

за прийом дзвінків на Телефон Довіри (725-27-91)

працівників Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

День тижня

П.І.Б. відповідального працівника

Час роботи

Понеділок

Кулакова Лариса Віталіївна

10.00-18.00

Торяник Тетяна Вячеславівна

Іголкіна Тетяна Іванівна

Дерев’янко Тамара Євгенівна

П’ятниця

Прохоренко Ольга Володимирівна

9.00-16.45

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

23 квіт. 2018
21 квітня 2018 року відбувся ХІХ міський турнір з основ інформатики для учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова. ХГ №12, яка представляла наш район посіла ІІІ місце! Вітаємо переможців!
17 квіт. 2018
15 квітня 2018 року на базі Харківського національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся V Дебатний турнір «Харківської шкільної дебатної Ліги». 48 команд закладів освіти м. Харкова боролися за перемогу. Основ’янський район був представлений шістьма командами. ІІ місце виборола команда учнів 11-А класу Харківської загальноосвітньої школи №35, у складі Третьяка Д. та Кудіна К.. Третьяк Данило отримав кубок «Кращий спікер». Поздоровляємо команду з призовим місцем та бажаємо успіхів!
16 квіт. 2018
На сайті Українського центру з 30 квітня 2018 року будуть розміщені запрошення-перепустки з інформацію про місце та час проведення ЗНО. Необхідно, заздалегідь ознайомитися із маршрутами доїзду до пунктів проведення ЗНО. Допуск учасників до пункту проведення ЗНО триває з 10.15 до 10.50. Учасники, які запізнились, до пункту проведення ЗНО не допускаються. Важливо! У разі пред’явлення копій Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, учасник зовнішнього оцінювання до пункту ЗНО не допускається. Окрім документів із собою необхідно мати дві-три ручки з чорнилом чорного кольору, а також, за бажанням, маленьку прозору пляшку (без етикетки) з питною водою.
12 квіт. 2018
Міністерством освіти оголошено конкурсний відбір проектів шкільних підручників для 1 класу та затверджено перелік предметів та назв підручників, з яких проводитиметься Конкурс.
11 квіт. 2018
10 квітня 2018 року на базі ХЗОШ №48 проведено показовий День цивільного захисту. У заході взяли участь: голова адміністрації Основ’янського району Головчанська Г.О. , депутат Харківської обласної ради Мошняков Є.М. начальник Управління освіти району Нижник О.С., фахівці обласного навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД, спеціалісти Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради. Основною метою показового Дня ЦЗ було відпрацювання практичних умінь, навичок учасників освітнього процесу грамотно і чітко діяти в умовах найбільш ймовірної надзвичайної події – пожежі. У школі були проведені відкриті уроки, воєнізовано-сопортивна естафета, виступ представника Харківської обласної організації товариства Червоного хреста України та шкільної дружини юних пожежних «Рятівник». Справжнім подарунком для учнів став показовий виступ бригади пожежогасіння 4-ї державної пожежної рятувальної частини м. Харкова ГУ ДСНС в Харківській області. Практичне відпрацювання дій учасників освітнього процесу відбулося під час об’єктового тренування з евакуації особового складу у випадку ймовірної пожежі. Усі учасники освітнього процесу грамотно і впевнено продемонстрували організованість і дисциплінованість щодо виконання заходів цивільного захисту.
10 квіт. 2018
Шановні освітяни! З нагоди світлого Христового Воскресіння щиро вітаю Вас, Вашу родину і всіх дорогих Вашому серцю людей. Бажаю міцного здоров’я, людського щастя, злагоди і спокою, наснаги у праці, успіхів у здійсненні всіх Ваших добрих намірів і починань. Нехай урочисто лунає в кожній нашій оселі Великоднє вітання "Христос Воскрес"