Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

Робота управління освіти, педагогічних колективів навчальних закладів району спрямована на практичну реалізацію завдань щодо забезпечення продовження переходу на новий зміст і структуру навчання, організаційно-методичного супроводу профільного навчання, запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, пов’язаних з новими можливостями особистісно орієнтованого навчання та виконання основних положень Національної доктрини розвитку освіти України. Ми прагнемо, щоб освіта, здобута у навчальних закладах району, була якісною і орієнтованою на потреби суспільства, родини і кожної дитини. Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти нового типу, до майбутнього України.

Графік відповідальних

за прийом дзвінків на Телефон Довіри (725-27-91)

працівників Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

День тижня

П.І.Б. відповідального працівника

Час роботи

Понеділок

Кулакова Лариса Віталіївна

10.00-18.00

Торяник Тетяна Вячеславівна

Іголкіна Тетяна Іванівна

Дерев’янко Тамара Євгенівна

П’ятниця

Прохоренко Ольга Володимирівна

9.00-16.45

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

18 черв. 2018
15 червня завершили роботу табори відпочинку з денним перебуванням на базі закладів освіти району.
18 черв. 2018
Визначено номінації всеукраїнського конкурсу «Учитель року» на 2019 рік
13 черв. 2018
Подорож до Полтави в таборі "Евристика" ХГ №12!
12 черв. 2018
Вихованці 5,4 та 3 загону ХЗОШ №10 відвідали Харківський міський центр утримання безпритульних тварин!
11 черв. 2018
Пропонуємо завдання ХІV Всеукраїнського турніру юних географів (2018/2019 навчальний рік).
11 черв. 2018
11.06.2018 на базі КЗ "ДНЗ" №441 відбудеться нарада-семінар з організації харчування вихованців для завідувачів та медичних працівників ЗДО