Районний етап гри «Що? Де? Коли?»

11 жовт. 2017
11 жовтня 2017 року на базі Харківської гімназії №34 відбувся районний етап змагань з гри «Що? Де? Коли?» серед ігроків молодшої вікової категорії І місце зайняла команда ХГ №12, ІІ місце команда ХЗОШ №53, ІІІ місце команда ХЗОШ №10, серед ігроків старшої вікової категорії І місце зайняла команда ХЗОШ №120, ІІ місце команда ХЗОШ №7, ІІІ місце команда ХЗОШ №48. Вітаємо команди та бажаємо подальшого успіху на фінальній грі.

11 жовтня 2017 року на базі Харківської гімназії №34 відбувся районний  етап змагань з гри «Що? Де? Коли?» серед ігроків молодшої вікової категорії І місце зайняла команда ХГ №12, ІІ місце команда ХЗОШ №53, ІІІ місце команда ХЗОШ №10, серед ігроків старшої вікової категорії  І місце зайняла команда ХЗОШ №120, ІІ місце команда ХЗОШ №7, ІІІ місце команда ХЗОШ №48.

Вітаємо команди та бажаємо подальшого успіху на фінальній грі.