01 грудня 2017 року ХЗОШ №7 відмітила 110-річчя з дня заснування!

5 груд. 2017
Перший день зими - 1 грудня 2017 року - став хвилюючою подією для навчального закладу. Школа, багата соєю історією та освітянськими звершеннями, поколінням мудрих педагогів і вдячних за науку випускників, святкували ювілей - 110-річчя. На святі були присутні Мошняков Є.М., заступник голови адміністрації Основ'янського району, депутат Харківської обласної ради; Аббасов Ф.С., депутат Харківської міської ради; Шашкін В.І., голова ради організації ветеранів України Основ'янського району м.Харкова; представник Народного депутата України Денисенка А.П. та інші почесні гості. Лилося піснею учнівське дзвінкоголосся, раділи педагоги, що так багато гостей завітало на свято. Витирали сльози однокласники, які зустрілися через десятки літ. Урочистість пройшла в теплій родинній атмосфері, сповненій любові до рідної школи. З ювілеєм ХЗОШ №7!