Рекомендації щодо проведення Міжнародного дня рідної мови!

20 лют. 2018
Рекомендації щодо проведення Міжнародного дня рідної мови!

21 лютого у світі відзначатиметься Міжнародний день рідної мови.
 Інститут модернізації змісту освіти в листі від 09.02.2018 «Про відзначення Міжнародного дня рідної мови» звернувся до шкіл з рекомендацією  провести в цей день «диктант єдності». За визначенням авторів документу, головною метою його проведення в Україні є зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, які проживають на території України.
   Планується, що диктант може бути проведений українською мовою та мовами національних меншин. Тексти диктантів надаються Інститутом модернізації змісту освіти.
   Окрім цього, рекомендовано з нагоди свята організувати та провести фестивалі, конференції, семінари, круглі столи, відкриті уроки на тему «Рідна мова – безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу», зустрічі з письменниками та акторами, активніше залучати учнів до участі у творчих диспутах, конкурсах, книжкових виставках, віртуальних подорожах та музичних виставах.