12.10.2019 року в м. Харкові відбулися міські турніри юних біологів, географів та інформатиків!

15 жовт. 2019
12 жовтня 2019 року в м. Харкові відбулися міські турніри юних біологів на базі Харківського ліцею №107, географів Харківської гімназії №116 та інформатиків Харківського національного університету радіоелектроніки . Участь взяли учні ХГ № 12; ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, 10, 35, 48, 53, 120; ХСШ № 66 Основ'янського району. Учні показали високий рівень знань, обізнаність в темах, командний дух, жагу до перемоги, вихованість та толерантність. До складу журі входили вчені, викладачі, вчителі ЗЗСО та студенти Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна і Харківського національного університету імені Г. С. Сковороди. Вітаємо учасників інтелектуальних змагань.