Нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс у 2019 році

12 груд. 2019
11 грудня 2019 року на базі Науково-методичного педагогічного центру відбувся семінар «Платформа Moodle для організації змішаного навчання та використання технологій дистанційного навчання у сучасній школі». Під час семінару провідні науковці Харківської гуманітарно-педагогічної академії, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна визначили стан та перспективи дистанційного навчання в освітньому процесі, проаналізували розроблені дистанційні курси, подані до конкурсу на кращий дистанційний курс, який проводиться з метою залучення педагогічних працівників закладів освіти міста до запровадження у систему роботи елементів дистанційного навчання.

Щиро вітаємо наших переможців в районі!
У номінації "Українська література" дипломом ІІІ ступеня нагороджена:
   – Проценко Ольга Іванівна,  учитель  української мови та літератури Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 66.
 У номінації «Історія» дипломами ІІ ступеня нагороджені:
   – Труш Світлана Миколаївна, учитель історії ХПНК «Харківська загальноосвітня онлайн-школа І-ІІІ ступенів «Альтернатива» Харківської області».
   –  Дурицький Петр Сергійович, учитель  історії Харківської гімназії № 12.