Онлайн-курс для вчителів з дистанційного навчання

23 бер. 2020
Онлайн-курс для вчителів з дистанційного навчання

Міністерство цифрової трансформації України презентувало оглядовий освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». У відомстві зазначають, що впровадження курсу є оперативною відповіддю на світовий виклик, зумовлений поширенням COVID-19.

Курс розрахований для новачків, які мають бажання застосовувати дистанційну форму навчання зі своїми учнями.

Під час курсу, що складається з 6 серій тривалістю від 8 до 26 хвилин, учителі дізнаються про алгоритми та комунікацію з учнями на період дистанційного навчання, а також про набір сервісів і специфіку їх використання для, зокрема: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber та інші.

За допомогою курсу вчителі навчаться комунікувати з учнями онлайн, користуватись онлайн-сервісами, створювати відеоконференції, збирати файли з роботами, ставити оцінки онлайн, створювати контрольні роботи, контролювати виконання завдань, надавати консультації учням та створювати віртуальну вчительську.

Вступне слово від Оленки Северенчукдиректорки з розвитку Ukrainian Global School, радниці заступника міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Вхід на платформу