День цивільного захисту

10 квітня 2018 року на базі ХЗОШ №48 проведено показовий День цивільного захисту. У заході взяли участь: голова адміністрації Основ’янського району Головчанська Г.О. , депутат Харківської обласної ради Мошняков Є.М. начальник Управління освіти району Нижник О.С., фахівці обласного навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД, спеціалісти Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради. Основною метою показового Дня ЦЗ було відпрацювання практичних умінь, навичок учасників освітнього процесу грамотно і чітко діяти в умовах найбільш ймовірної надзвичайної події – пожежі. У школі були проведені відкриті уроки, воєнізовано-сопортивна естафета, виступ представника Харківської обласної організації товариства Червоного хреста України та шкільної дружини юних пожежних «Рятівник». Справжнім подарунком для учнів став показовий виступ бригади пожежогасіння 4-ї державної пожежної рятувальної частини м. Харкова ГУ ДСНС в Харківській області. Практичне відпрацювання дій учасників освітнього процесу відбулося під час об’єктового тренування з евакуації особового складу у випадку ймовірної пожежі. Усі учасники освітнього процесу грамотно і впевнено продемонстрували організованість і дисциплінованість щодо виконання заходів цивільного захисту.
Створено 11.04.18
Альбом школи