2018

План проведення навчально-методичних заходів з питань інформатизації освіти та використання ІКТ
у навчально-виховному процесі у 2018 році

Зміст проведеного заходу

Термін проведення

Категорія учасників

Місце проведення

Відповідальні

Навчально-методичний семінар для учасників конкурсу «На кращий дистанційний курс 2018» за темою: «Підготовка до міського конкурсу «На кращий дистанційний курс»

лютий

Учасники конкурсу на кращий дистанційний курс

Остапчук С.П.,

Токар А.М.

Консультації для відповідальних за підготовку творчої лабораторії «Використання ІКТ під час навчального процесу»

березень-квітень

Відповідальні за проведення

Остапчук С.П.

Творча лабораторія – «Використання ІКТ під час навчального процесу»

квітень

Педагогічні працівники м. Харкова

ХГ №12

Остапчук С.П..

Навчально-практичний семінар для учасників конкурсу «На кращий дистанційний курс 2018» за темою: «Технологія роботи з порталом системи дистанційного навчання «Доступна освіта» та системою тестування знать «Тесторіум», реєстрація, створення та розміщення тестових завдань на порталі»

квітень

Учасники конкурсу на кращий дистанційний курс

Остапчук С.П.

Семінар з питань проведення І міського турніру юних інформатиків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів для вчителів інформатики за темою: «І міський турнір юних інформатиків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів»

вересень

Вчителі інформатики

Остапчук С.П.

Навчально-методичний семінар для відповідальних за сайт у навчальних закладах району за темою «Можливості Всеукраїнського шкільного порталу «Класна оцінка»

вересень

Відповідальні за проведення

Остапчук С.П.

Семінарів щодо впровадження і використання системи дистанційного навчання Moodle та хмарних технологій у навчально-виховному процесі для вчителів-предметників навчальних закладів м. Харкова: “Використання хмарних технологій у навчально-виховному процесі”.

листопад

Учасники конкурсу

Остапчук С.П.

Творча лабораторія – «Використання ІКТ під час виховного процесу»

жовтень

Педагогічні працівники м. Харкова

ХЗОШ №53

Директор ХЗОШ №53 Білаш Я.В.,

заступник директора Добролежа Ю.В.

Остапчук С.П.

Консультації для відповідальних за роботу в «Харківській міській освітній мережі «ІСУО (інформаційна система управління освітою)»»

Протягом року

Відповідальні за роботу в ІСУО