Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

2018 рік – Рік охорони культурної спадщини в Україні

Культурна спадщина Слобожанщини

Таку ініціативу Міністерства культури має затвердити своїм указом Президент України П. Порошенко.
Визначення наступного року "Роком охорони культурної спадщини в Україні" пов’язане з попередньою домовленістю між Радою Європи та представниками Європейського парламенту про оголошення 2018 року – "Роком культурної спадщини в Європі".
Дана подія сприятиме міжкультурному діалогу, культурному різноманіттю, матиме позитивний вплив на пам’яткоохоронні аспекти, які спрямовуватимуться на реставраційні, відновлювальні та популяризаторські заходи стосовно пам’яток м. Харкова та Харківської області, яких нараховується понад 9 тис., серед них майже 900 перебувають на обліку в Державному реєстрі нерухомих пам’яток України.