Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

Рік французької мови в Україні

Рік французької мови в Україні 2018-2019

Рік французької мови в Україні 2018-2019 має на меті популяризацію французької мови за допомогою різноманітних заходів та проектів, що будуть здійснюватися на всій території України. Francophonie en Ukraine запрошує школи, університети, асоціації, громадські організації, фонди, культурні центри, бібліотеки, кінотеатри, концертні зали й інші установи долучитися та додати власні проекти до заходів Посольств країн-членів Франкофонії, Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ України, мережі Альянс Франсез в Україні та Французького інституту в Україні. За допомогою аплікаційної форми Ви зможете зареєструвати Ваш проект для того, щоб він був офіційно зарахований до переліку проектів у рамках Року французької мови в Україні.

Інформація на  офіційній сторінці Francophonie en Ukraine