Державна атестація закладів освіти

План проведення державної атестації навчальних закладів Основ'янського району м. Харкова на 2015-2025 роки

ІНФОРМАЦІЯ про результати атестації навчальних закладів Основ’янського району в 2016 році

Графік державної атестації

навчальних закладів Oснов'янського району на 2017 рік

Навчальний заклад

Термін атестації

ДНЗ № 349

08.02.2017-28.02.2017

ХЗОШ № 41

15.03.2017-03.04.2017

ДНЗ № 52

06.04.2017-26.04.2017

ДНЗ № 417

15.11.2017-04.12.2017

Накази про державну атестацію навчальних закладів

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 52 комбінованого типу Харківської міської ради" атестовано!

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 52 комбінованого типу Харківської міської ради" пройшов державну атестацію та підтвердив право на надання дошкільної освіти (НАКАЗ № 116 від 27.04.2017Про результати державної атестації комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 52 комбінованого типу Харківської міської ради»).

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Харківської міської ради Харківської області пройшла атестацію

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 41 Харківської міської ради пройшла державну атестацію та має право надавати початкову загальну освіту, базову загальну середнюї освіту, повну загальну середнюї освіту з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти (наказ Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради  від 04.04.2017 №92).

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 349 Харківської міської ради" атестовано!

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 349 Харківської міської ради" пройшов державну атестацію та підтвердив право на надання дошкільної освіти (наказ Управління освіти Основ"янського району Харківської міської ради від 01.03.2017 № 26 "Про результати державної атестації комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №349 Харківської міської ради»).

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області пройшла атестацію

Визнати атестованою Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 10 Харківської міської ради Харківської області. Підтвердити право на надання початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.