Дистанційний курс - 2013

Нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс у 2013 році

23 травня 2013 року на базі Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти відбулося нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс у 2013 році. Вітаємо Переможців міського етапу конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів загальноосвітніх навчальних закладів району.

У конкурсі взяли участь 7 педагогів району у наступних номінаціях: "Іноземна мова", "Математика", "Географія", "Інформатика"
2 учасники  конкурсу району посіли призові місця.
Переможцями міського етапу стали:
•    у номінації «Інформатика»  - Кащей Мирослава Ігорівна, вчитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області (ІІІ місце);
•    у номінації «Географія» - Железняк Інна Валентинівна, вчитель Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області (ІІІ місце).