Дистанційний курс - 2014

Нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс у 2014 році

14 травня 2014 року о 16-00 на базі Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти відбулося нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс у 2014 році. Вітаємо переможців міського етапу конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів загальноосвітніх навчальних закладів району.

У конкурсі взяли участь 5 педагогів району у наступних номінаціях: "Фізика", "Біологія", "Технології", "Інформатика"
2 учасники  конкурсу району посіли призові місця.

Переможцями міського етапу стали:
•    у номінації «Фізика»  - Балтач Ірина Андріївна, вчитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області (І місце);
•    у номінації «Технології» - Здолбніков Сергій Миколайович, вчитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №48 Харківської міської ради Харківської області (ІІІ місце).