Дистанційний курс - 2016

Нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс

13 травня 2016 року о 15-00 на базі Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти відбулося нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс у 2016 році. Вітаємо переможців міського етапу конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів загальноосвітніх навчальних закладів району. У конкурсі взяли участь 5 педагогів району у наступних номінаціях: "Історія", "Математика", "Хімія" та "Інформатика". Переможцями визнано і відзначено Почесними грамотами Департаменту освіти та пам’ятними подарунками: - в номінації «Інформатика» – Фесенко Олена Вікторівна, вчитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Харківської міської ради Харківської області (ІІІ місце).

Конкурсний відбір дистанційних курсів проводився з метою розвитку контенту системи дистанційного навчання «Доступна освіта» та залучення педагогічних працівників навчальних закладів міста до запровадження у систему роботи елементів дистанційного навчання.