Дистанційний курс - 2015

Нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс

12 травня 2015 року о 15-00 на базі Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти відбулося нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс у 2015 році. Вітаємо переможців міського етапу конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів загальноосвітніх навчальних закладів району.

У конкурсі взяли участь 8 педагогів району у наступних номінаціях: "Українська література", "Правознавство", "Музика" та "Інформатика".

Переможцями визнано і нагороджено дипломами Департаменту освіти та пам'ятними призами:

• у номінації "Українська література" - дипломом ІІ ступеня, Ковалевську Ларису Володимирівну, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №35 Харківської міської ради Харківської області;
  • у номінації "Музика" - дипломом І ступеня, Міщенко Наталю Володимирівну, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Харківської міської ради Харківської області;
  • у номінації "Інформатика" - дипломом ІІ ступеня, Шакурова Євгена Олексійовича, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області.