ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО У 2019 РОЦІ09.12.2018 відбувся районний етап олімпіади з інформатики. Призером став: Шевченко Георгій, учень 10-А класу, ХЗОШ №10. Бажаємо успіху в ІІІ етапі.Нарада-тренінг для директорів Основ'янського районуУ харківьких школах проводять кампанію проти булінгуФінальний етап XXVII Всеукраїнського турніру юних фізиківВручення сертифікатів стипендіатам від народного депутата України Денисенка Анатолія Петровича!

Робота управління освіти, педагогічних колективів навчальних закладів району спрямована на практичну реалізацію завдань щодо забезпечення продовження переходу на новий зміст і структуру навчання, організаційно-методичного супроводу профільного навчання, запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, пов’язаних з новими можливостями особистісно орієнтованого навчання та виконання основних положень Національної доктрини розвитку освіти України. Ми прагнемо, щоб освіта, здобута у навчальних закладах району, була якісною і орієнтованою на потреби суспільства, родини і кожної дитини. Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти нового типу, до майбутнього України.

Графік відповідальних

за прийом дзвінків на Телефон Довіри (725-27-91)

працівників Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

День тижня

П.І.Б. відповідального працівника

Час роботи

Понеділок

Кулакова Лариса Віталіївна

10.00-18.00

Торяник Тетяна Вячеславівна

Іголкіна Тетяна Іванівна

Дерев’янко Тамара Євгенівна

П’ятниця

Прохоренко Ольга Володимирівна

9.00-16.45

Класна оцінка

12 груд. 2018
16 та 23 березня 2019 року проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО) для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО.
10 груд. 2018
09.12.2018 відбувся районний етап олімпіади з інформатики. Призером став: Шевченко Георгій, учень 10-А класу ХЗОШ №10. Бажаємо успіху в ІІІ етапі.
10 груд. 2018
Увага, громадське обговорення щодо доопрацьованих програм з історії України!
6 груд. 2018
5 грудня 2018 року на базі Харківської гімназії № 34 відбулася нарада-тренінг для директорів Основ'янського району за темою "Розгортання пункту безпечного розміщення евакуйованого населення". У роботі тренінгу взяли участь члени районної тимчасової евакуаційної комісії на чолі з заступником голови Адміністрації району Небрат В.О.
4 груд. 2018
Профілактичну кампанію «Стоп-булінг» з протидії шкільному булінгу проводять у школах Харкова.
29 лист. 2018
З 23 по 28 листопада в м. Житомирі пройшов фінальний етап XXVII Всеукраїнського турніру юних фізиків. Збірна команда учнів шкіл Основ'янського та Новобоварського районів м.Харкова "Фотон" гідно виступили та отримали диплом учасника. Вітаємо команду! Спеціальною відзнакою журі нагороджена Алтухова Світлана учениця ХГ 34