Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО У 2018 РОЦІ6 грудня на базі КЗ "ДНЗ №50" відбулося засідання методичного об’єднання! 01 грудня 2017 року ХЗОШ №7 відмітила 110-річчя з дня заснування!Крок за крокомНарада-семінар директорів шкіл Основ’янського району!Відкриття групи у КЗ "ДНЗ №353"

Робота управління освіти, педагогічних колективів навчальних закладів району спрямована на практичну реалізацію завдань щодо забезпечення продовження переходу на новий зміст і структуру навчання, організаційно-методичного супроводу профільного навчання, запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, пов’язаних з новими можливостями особистісно орієнтованого навчання та виконання основних положень Національної доктрини розвитку освіти України. Ми прагнемо, щоб освіта, здобута у навчальних закладах району, була якісною і орієнтованою на потреби суспільства, родини і кожної дитини. Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти нового типу, до майбутнього України.

Графік відповідальних

за прийом дзвінків на Телефон Довіри (725-27-91)

працівників Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

День тижня

П.І.Б. відповідального працівника

Час роботи

Понеділок

Кулакова Лариса Віталіївна

10.00-18.00

Торяник Тетяна Вячеславівна

Іголкіна Тетяна Іванівна

Дерев’янко Тамара Євгенівна

П’ятниця

Прохоренко Ольга Володимирівна

9.00-16.45

запам'ятати

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
12 груд. 2017
24 та 31 березня 2018 року для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО, проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО).
11 груд. 2017
6 грудня на базі КЗ №50 "ДНЗ" відбулося засідання методичного об’єднання вихователів старших груп та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів на тему: «Формування мовленнєвої компетенції дітей старшого дошкільного віку»
5 груд. 2017
Перший день зими - 1 грудня 2017 року - став хвилюючою подією для навчального закладу. Школа, багата соєю історією та освітянськими звершеннями, поколінням мудрих педагогів і вдячних за науку випускників, святкували ювілей - 110-річчя. На святі були присутні Мошняков Є.М., заступник голови адміністрації Основ'янського району, депутат Харківської обласної ради; Аббасов Ф.С., депутат Харківської міської ради; Шашкін В.І., голова ради організації ветеранів України Основ'янського району м.Харкова; представник Народного депутата України Денисенка А.П. та інші почесні гості. Лилося піснею учнівське дзвінкоголосся, раділи педагоги, що так багато гостей завітало на свято. Витирали сльози однокласники, які зустрілися через десятки літ. Урочистість пройшла в теплій родинній атмосфері, сповненій любові до рідної школи. З ювілеєм ХЗОШ №7!
4 груд. 2017
Вітаємо переможців фізкультурних змагань "Крок за кроком" команду "Перлина" КЗ "ДНЗ №24"
29 лист. 2017
29.11.2017 у приміщенні ХГ №12 відбулася нарада-семінар директорів шкіл Основ’янського району та їх заступників з питань аналізу результатів ЗНО-2017 року та організації роботи щодо підготовки випускників до ЗНО-2018 року за участю директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренка О.Л. та працівників центру.
28 лист. 2017
У КЗ "ДНЗ №353" відбулось урочисте відкриття групи для дошкільнят!