конкурс-захист 2010

ІI Міська педагогічна конференція «Інформатизація освіти – пріоритетний напрямок розвитку системи освіти м.Харкова»

Вдруге у м. Харкові пройшла ІІ Міська педагогічна конференція «Інформатизація освіти – пріоритетний напрямок розвитку системи освіти м. Харкова»
Метою проведення конференції є
аналіз стану інформатизації дошкільної, середньої та позашкільної освіти м. Харкова, висвітлення досвіду роботи закладів освіти, моделі інформатизації яких визнано найкращими у 2010 році за підсумками конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації закладу освіти «Шкільний інформаційний світ», мотивація та стимулювання педагогічних працівників навчальних закладів до підвищення рівня інформатизації освіти як пріоритетного напрямку розвитку системи освіти м. Харкова, висвітлення шляхів співпраці середньої та вищої освіти м. Харкова в галузі інформаційних технологій та з питань створення системи дистанційного навчання, визначення пріоритетних завдань розвитку напрямку інформатизації дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти м. Харкова у 2011 році.

Відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації закладу освіти «Шкільний інформаційний світ», який проходив за кількома номінаціями.

Заклади освіти Червонозаводського району посіли три призових місця: два перших та одне третє місце.

Номінація «Школа – центр інформаційного освітнього простору дитини»:
1 місце – спеціалізована школа66;

Номінація «Кращий шкільний портал»:
1 місце - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 41;

Номінація «Школа сприяння формуванню інформаційної культури»:
3 місце – Харківська гімназія34.

Вітаємо переможців!