Національна бібліотека України  імені В. І. Вернадського

Найбільша бібліотека України, головний науково-інформаційний центр держави. Входить до числа десяти найбільших національних бібліотек світу.

Бібліотечному фахівцю

Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка

ХДНБ ім. В.Г. Короленка - друга за обсягом своїх фондів (понад 7 млн. одиниць зберігання) і одна з найстаріших бібліотек України. Щорічно до Бібліотеки надходить до 40 тис. документів (книг, журналів, газет, баз даних та електронних документів на CD-ROM та ін.).Розгалужена система довідково - бібліографічного апарату ХДНБ містить понад 60 каталогів і картотек у т.ч. електронний, довідково-бібліографічний фонд, автоматизовані бази даних, друковані зведені каталоги та фонд виконаних довідок.

Національна бібліотека України для дітей

Тут Ви знайдете актуальну інформацію про життя Бібліотеки та інших дитячих бібліотек України, дізнаєтесь про найкращі сучасні видання для дітей, зможете здійснити пошук в нашому електронному каталозі, ознайомитися з перлинами книговидання для дітей з Фонду рідкісної книги, задати питання бібліографу тощо.