Методичний порадник

Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти підготували демонстраційні варіанти предметних тестів — складників національного мультипредметного тесту (НМТ). З ними можна ознайомитися у відповідній рубриці.

Предметні тести, надані в окремих pdf-файлах, будуть зручними для тих, у кого повільний інтернет або немає змоги працювати впродовж тривалого часу з комп’ютером або іншим гаджетом. Наприкінці кожного тесту наведено правильні відповіді, тож ви зможете одразу перевірити себе.

Якщо ж ви хочете відтворити атмосферу тестування, ознайомитися з інтерфейсом онлайнового тестувальника, максимально наближеним до того, який буде на реальному НМТ, потренуватися виконувати завдання, навчитися правильно позначати відповіді на завдання різних форм, пропонуємо скористатися платформою «Всеукраїнська школа онлайн». Для цього ви маєте бути користувачем цієї платформи. Тож, за потреби, створіть обліковий запис тут.

У розділі «Курси» виберіть навчальний курс для 10-го чи 11-го класу, де перейдіть до вкладки «Демонстраційний варіант НМТ-2024». У цій вкладці натисніть «Переглянути курс», а потім — «Зареєструйтеся», у такий спосіб ви отримаєте повний доступ до курсу для перегляду й виконання тестових завдань.

Читати повністю на сайті УЦОЯО

НМТ-2024: НА ДОПОМОГУ УЧАСНИКАМ 一 ДОДАТКОВІ ТРЕНУВАЛЬНІ ТЕСТИ

Для розширення можливостей підготовки потенційних учасників до національного мультипредметного тесту (НМТ) 2024 року фахівці Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО)підготували тренувальний варіант предметних тестів.

Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) підготували ще один варіант тестів, які можна використати як тренувальні в межах підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ) у 2024 році.

Для успішного проходження НМТ варто продовжувати ретельно працювати над шкільною програмою з кожного предмета, відвідуючи онлайн- або офлайн-уроки, які проводять ваші вчителі, або уроки Всеукраїнської школи онлайн. А для самостійного тренування доречно використовувати:

• тести минулих років, розміщені в розділі «Підготовка. Тести минулих років», де можна вибрати будь-який предмет із переліку;
  • короткі тематичні тести в  онлайн-тестувальнику на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;
  • телеграм-бот, що допоможе організувати навчання онлайн;
  • інші ресурси, які допоможуть повторити навчальний матеріал, а також призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників.

iLearn — безкоштовна освітня онлайн-платформа з навчальними відеокурсами, вебінарами і тестами для всіх, хто бажає підготуватися та успішно скласти НМТ (національний мультипредметний тест) та ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання).

НМТ: Онлайн-тестувальник