12 груд. 2018

ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО У 2019 РОЦІ

16 та 23 березня 2019 року проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО) для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО.
10 груд. 2018

09.12.2018 відбувся районний етап олімпіади з інформатики. Призером став: Шевченко Георгій, учень 10-А класу, ХЗОШ №10. Бажаємо успіху в ІІІ етапі.

09.12.2018 відбувся районний етап олімпіади з інформатики. Призером став: Шевченко Георгій, учень 10-А класу ХЗОШ №10. Бажаємо успіху в ІІІ етапі.
10 груд. 2018

Увага, громадське обговорення щодо доопрацьованих програм з історії України!

6 груд. 2018

Нарада-тренінг для директорів Основ'янського району

5 грудня 2018 року на базі Харківської гімназії № 34 відбулася нарада-тренінг для директорів Основ'янського району за темою "Розгортання пункту безпечного розміщення евакуйованого населення". У роботі тренінгу взяли участь члени районної тимчасової евакуаційної комісії на чолі з заступником голови Адміністрації району Небрат В.О.
4 груд. 2018

У харківьких школах проводять кампанію проти булінгу

Профілактичну кампанію «Стоп-булінг» з протидії шкільному булінгу проводять у школах Харкова.
29 лист. 2018

Фінальний етап XXVII Всеукраїнського турніру юних фізиків

З 23 по 28 листопада в м. Житомирі пройшов фінальний етап XXVII Всеукраїнського турніру юних фізиків. Збірна команда учнів шкіл Основ'янського та Новобоварського районів м.Харкова "Фотон" гідно виступили та отримали диплом учасника. Вітаємо команду! Спеціальною відзнакою журі нагороджена Алтухова Світлана учениця ХГ 34
26 лист. 2018

Вітаємо з перемогою!

Щиро вітаємо переможців у міському конкурсі на кращий дистанційний курс у 2018 році. У номінації "Географія" Кравчук Надію Леонідівну, учителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 66 , яка посіла ІІІ місце. У номінації "Українська мова" Ковалевську Ларису Володимирівну, учителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35, яка посіла ІІ місце. Ткаченко Серафиму Дмитрівну, учителя Харківської гімназії № 34, яка посіла ІІІ місце. У номінації «За змістовний тест»  Березіну Ірину Володимирівну, учителя фізики Харківської гімназії № 12. Бажаємо натхнення та творчих здобутків!
26 лист. 2018

Вручення сертифікатів стипендіатам від народного депутата України Денисенка Анатолія Петровича!

23 листопада 2018 року в приміщенні ХГ №46 ім. М.В. Ломоносова відбулось вручення сертифікатів стипендіатам від народного депутата України Денисенка Анатолія Петровича кращим учням та їх батькам Основ'янського району м. Харкова.
21 лист. 2018

Про перенесення вебінару

Проведення вебінару «Психолого-педагогічний супровід розвитку особистості дитини 2–10 років в умовах реформування дошкільної та початкової освіти» для вихователів закладів дошкільної освіти та вчителів початкових класів перенесено з 23.11.2018 (14.00 – 16.00) на 14.12.2018 (14.00 – 16.00).
21 лист. 2018

Методичне об’єднання вихователів

20 11.2018 на базі ЗДО № 24 проведено методичне об’єднання вихователів – методистів та вихователів старших груп закладів дошкільної освіти району на тему «Особливості організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку відповідно до Освітньої програми «Впевнений старт»».