Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

12 груд. 2017

ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО У 2018 РОЦІ

24 та 31 березня 2018 року для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО, проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО).
11 груд. 2017

6 грудня на базі КЗ "ДНЗ №50" відбулося засідання методичного об’єднання!

6 грудня на базі КЗ №50 "ДНЗ" відбулося засідання методичного об’єднання вихователів старших груп та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів на тему: «Формування мовленнєвої компетенції дітей старшого дошкільного віку»
5 груд. 2017

01 грудня 2017 року ХЗОШ №7 відмітила 110-річчя з дня заснування!

Перший день зими - 1 грудня 2017 року - став хвилюючою подією для навчального закладу. Школа, багата соєю історією та освітянськими звершеннями, поколінням мудрих педагогів і вдячних за науку випускників, святкували ювілей - 110-річчя. На святі були присутні Мошняков Є.М., заступник голови адміністрації Основ'янського району, депутат Харківської обласної ради; Аббасов Ф.С., депутат Харківської міської ради; Шашкін В.І., голова ради організації ветеранів України Основ'янського району м.Харкова; представник Народного депутата України Денисенка А.П. та інші почесні гості. Лилося піснею учнівське дзвінкоголосся, раділи педагоги, що так багато гостей завітало на свято. Витирали сльози однокласники, які зустрілися через десятки літ. Урочистість пройшла в теплій родинній атмосфері, сповненій любові до рідної школи. З ювілеєм ХЗОШ №7!
4 груд. 2017

Крок за кроком

Вітаємо переможців фізкультурних змагань "Крок за кроком" команду "Перлина" КЗ "ДНЗ №24"
29 лист. 2017

Нарада-семінар директорів шкіл Основ’янського району!

29.11.2017 у приміщенні ХГ №12 відбулася нарада-семінар директорів шкіл Основ’янського району та їх заступників з питань аналізу результатів ЗНО-2017 року та організації роботи щодо підготовки випускників до ЗНО-2018 року за участю директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренка О.Л. та працівників центру.
28 лист. 2017

Відкриття групи у КЗ "ДНЗ №353"

У КЗ "ДНЗ №353" відбулось урочисте відкриття групи для дошкільнят!
24 лист. 2017

Триває вибірковий тур фізкультурних змагань "Крок за кроком"

Триває ІІ районний вибірковий тур фізкультурних змагань для дітей старшого дошкільного віку "Крок за кроком" на базі КЗ "ДНЗ №122"
23 лист. 2017