Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

20 лют. 2018

Рекомендації щодо проведення Міжнародного дня рідної мови!

19 лют. 2018

Святкування Масляної на головній площі Харкова!

Колективи закладів освіти району взяли участь у святкуванні Масляної. Для району на площі був свій майданчик, присвячений одному з місяців року концертної програми «Дванадцять місяців», де у фольклорному жанрі і з сучасними постановками виступили вокальні та танцювальні колективи для гостів свята. Поруч продовжував працювати масляничний ярмарок, на якому різні міські кафе готували традиційні для Масляної млинці та інші всілякі частування - м'ясні, рибні, овочеві страви, солодощі, зігріваючі чай і глінтвейн. Всі бажаючі могли покататися на ковзанах, працювали дитячі атракціони.
19 лют. 2018

17 лютого 2018 року "День відкритих дверей ХНАДУ"

17 лютого 2018 року учні шкіл району відвідали "День відкритих дверей ХНАДУ", який було проведено у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

«День відкритих дверей»

16 лютого 2018 року у стінах Національної академії Національної гвардії України було проведено «День відкритих дверей», у рамках якого дітям було запропоновано ознайомитися з місцями проживання курсантів, спробувати постріляти у сучасному тирі, подивитися на військовий одяг та спорядження.

«Учень року - 2018»

"Учень року - 2018"
19 лют. 2018

МОН винесло на обговорення проект положення про психологічну службу

16 лют. 2018

Святкування Масляної!

Масляна — старовинне свято проводів зими — до нашого часу улюблене й дорослими, й дітьми. Відзначається вона широко, з розмахом, цілий тиждень. Масляна завжди приходиться на кінець зими — початок весни. Традиційно в закладах освіти відзначають Масляну та пригощаються млинцями. Свята відвідали депутат обласної ради, заступник голови адміністрації Основ’янського району Мошняков Є.М., депутат Харківської міської ради Аббасов Ф.С., начальник Управління освіти Основ'янського району Нижник О.С. Святкові концерти, ігри та розваги сподобалися дітям та їх батькам. Зі святом Масляної! Здоров’я, добробуту, щастя, натхнення, всього найкращого!
15 лют. 2018

Тема семінару: «Модернізація системи організації цивільного захисту в закладах освіти»

15 лютого 2018 року на базі Харківської загальноосвітньої школи ступенів №53 спеціалістами Департаменту освіти та навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області проведено навчально-методичний семінар з методистами районних управлінь освіти, які відповідають за питання цивільного захисту, та керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти, де в 2018 відбудеться показовий День цивільного захисту, Тиждень безпеки дитини.
15 лют. 2018

Навчальна програма підготовки тренерів НУШ

14 лют. 2018

Проект «Є така професія - служити народу України»

13 лютого 2018 року, у рамках спільного проекту УНІКОН, в приміщенні Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася презентація науково-освітнього пілотного проекту «Є така професія - служити народу України». На цьому заході від Основ’янського району були присутні старшокласники Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області.