Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

20.10.2018 року відбудеться міська олімпіада з математики

20.10.2018 року відбудеться міська олімпіада з математики. Від нашого району беруть участь 40 учнів.
18 жовт. 2018

20.10.2018 відбудеться ХІІ міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

20.10.2018 року в Харківському Національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбудеться ХІІ міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти. Бажаємо успіхів районній команді!

Що очікувати у ЗНО-2019

Районний відбірковий етап КВН

18 жовтня 2018 року на базі ХЗОШ №53 відбувся районний відбірковий етап КВН. Організатори заходу - Харківський міський центр дозвілля та молоді при підтримці Департаменту освіти та Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради. Перемогу у конкурсі розділили Команда «CD RW» ХЗОШ №53 та Команда «Жихорёнок» ХЗОШ №48. Щиро вітаємо команди переможців!
17 жовт. 2018

Розпочалися поставки дидактичних матеріалів та наочності до закладів загальної середньої освіти району

Розпочалися поставки дидактичних матеріалів та наочності до закладів загальної середньої освіти Основ’янського району за рахунок державної субвенції і місцевого бюджету в рамках програми «Нова українська школа».
12 жовт. 2018

ХІ міський турнір юних географів

13 жовтня 2018 року відбудеться Хі міський турнір юних географів. для учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти. Інтелектуальні поєдинки будуть проходити на базі Харківської гімназії № 116 Харківської міської ради. (вулиця Культури, 22). Початок турніру о 10-00. Початок реєстрації о 9-30.
12 жовт. 2018

ІІІ міський турнір юних інфоматиків

13 жовтня 2018 року у Харківському національному університеті радіоелектроніки (пр. Науки, 14) відбудеться ІІІ міський турнір юних інформатиків для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова. Початок реєстрації учасників о 9-00 у фойє головного корпусу.
12 жовт. 2018

Зустріч першого заступника Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова

11.10.2018 на базі ХГ №12 відбулася зустріч першого заступника Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова з представниками батьківської громадськості закладів освіти району. У заході взяли участь: Директор Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко Ольга Іванівна, голова Адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради Головчанська Ганна Олександрівна, голова Харківської міської батьківської ради Манерко Лариса Миколаївна, голова батьківської ради Основ'янського району Губарь Ірина Петрівна. Також були запрошені представники батьківських комітетів закладів освіти району. Обговорювалися нагальні питання, які стосувалися не тільки освіти, а й безпеки пішоходного руху, транспорту, матеріально-технічного забезпечення навчального процесу!
10 жовт. 2018

ХІІІ міський турнір юних біологів

13 жовтня 2018 року на базі Харківського ліцею №107 (вул. Барабашова, 38-б) відбудеться ХІІІ міський турнір юних біологів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова. Початок турніру о 10-00. Початок реєстрації учасників о 9-20.
8 жовт. 2018

Святковий концерт до Дня працівників совіти!

05.10.2018 відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти у Палаці культури "Основ'янський". Працівників освіти привітали голова адміністрації Основ'янського району, депутат Харківської міської ради Головчанська Ганна Олександрівна, заступник голови адміністрації Основ'янського району, депутат Харківської обласної ради Мошняков Євген Миколайович, народний депутат України Денисенко Анатолій Петрович, депутати Харківської міської ради Андрєєва Світлана Юріївна, Зінченко Володимир Анатолійович, Шевченко Тетяна Миколаївна, Абасов Фазіль Севіндікович. Освітян порадували своїми виступами Харківська група «24k cover project» та діти нашого району.