Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

17 жовт. 2017

Збереження педагогічного звання та категорії при переході вчителя на посаду методиста

Пунктом 3.27 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 6.10.2010 № 930, установлено, що за педагогічними працівниками, які переходять на посади методистів зберігаються присвоєні попередньою атестацією кваліфікаційні категорії. Атестація таких працівників здійснюється не пізніше ніж через два роки після переходу на посаду методиста.
13 жовт. 2017

ІІ міський турнір юних інфоматиків

14 жовтня 2017 року у Харківському національному університеті радіоелектроніки (пр. Науки, 14) відбудеться ІІ міський турнір юних інформатиків для учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова. Початок турніру о 9-30. Початок реєстрації учасників о 8-50.
12 жовт. 2017

Семінар-тренінг Школи розвитку «Мер міста»

11 жовтня 2017 року на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова в межах роботи Школи розвитку «Мер міста» відбувся семінар-тренінг за темою «Моделювання успішної стратегії розвитку організації».
11 жовт. 2017

Районний етап гри «Що? Де? Коли?»

11 жовтня 2017 року на базі Харківської гімназії №34 відбувся районний етап змагань з гри «Що? Де? Коли?» серед ігроків молодшої вікової категорії І місце зайняла команда ХГ №12, ІІ місце команда ХЗОШ №53, ІІІ місце команда ХЗОШ №10, серед ігроків старшої вікової категорії І місце зайняла команда ХЗОШ №120, ІІ місце команда ХЗОШ №7, ІІІ місце команда ХЗОШ №48. Вітаємо команди та бажаємо подальшого успіху на фінальній грі.
10 жовт. 2017

Творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами»

З 2017 року в межах VІ Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди святкування Дня матері започатковується Міжнародний творчий конкурс за участі учнів (вихованців) 1-11-х класів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів України та країн зарубіжжя. Організаторами конкурсу виступають Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» та Міжнародна школа «Меридіан»
9 жовт. 2017

Шум телевізора заважає розвитку мовлення дитини

Фоновий шум від телевізора, який є звичним для багатьох осель, створює перешкоди для гармонійного розвитку мовленнєвих навичок дитини і може негативно вплинути на здатність дітей до засвоєння мови. Це стверджує група дослідників в статті у виданні "Journal of Children and Media".
2 жовт. 2017

«Ніч Науки у Харкові - 2017»

У рамках міжмуніципального співробітництва з містом Нюрнбергом 30 вересня 2017 року пройшла «Ніч Науки». Освітній проект реалізується з 2013 року під патронатом міського голови Геннадія Кернеса. Цього року цей проект вперше тематичний - «Ніч Науки: Енергоефективність», в ньому взяли участь 6 вищих навчальних закладів, які мають вагомі наробки з питань збереження та використання енергії в промисловості та побуті.
28 вер. 2017

Привітання з Днем працівників освіти

Шановні освітяни! Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників освіти. Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни. Висловлюємо щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас Ви даруєте своїм вихованцям. Переконані, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.
22 вер. 2017

Пріоритетні напрямки виховної роботи

22 вересня 2017 року на базі ХЗОШ №53 відбувся семінар-нарада заступників директорів з виховної роботи та керівників ШМО класних керівників, за темою: "Пріоритетні напрямки виховної роботи"
22 вер. 2017

День відкритих дверей

22 вересня 2017 року у Палаці культури Основ'янського району відбувся День відкритих дверей "Відкрий свій талант з нами". У даному заході взяли участь 550 учнів всіх шкіл району.