18 бер. 2024

Онлайн-урок для учнівської молоді до Дня створення Української Центральної Ради

Освітній центр Верховної Ради України запрошує учнів і вчителів взяти участь у спеціальному онлайн-уроці до Дня створення Української Центральної Ради, який відбудеться 18 березня 2024 року о 15:00 на платформі Zoom.
15 бер. 2024

Шкільний урок волонтерства

Учителів запрошують взяти участь у новій хвилі «Шкільного уроку волонтерства»
14 бер. 2024

СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ НА НМТ-2024

З 14 березня до 11 квітня усі, хто планує вступати до закладів вищої освіти на бакалаврські програми, матимуть змогу зареєструватися для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) 2024 року.
13 бер. 2024

НМТ-2024: ТЕЦ ЗА КОРДОНОМ

НМТ-2024: ДЕ БУДЕ СТВОРЕНО ТИМЧАСОВІ ЕКЗАМЕНАЦІЙНІ ЦЕНТРИ ЗА КОРДОНОМ
12 бер. 2024

НМТ-2024: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

14 березня о 9.00 розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (НМТ). Триватиме вона до 11 квітня включно. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить реєстрацію в безпаперовій формі.
12 бер. 2024

Розпочато новий набір учителів до проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті»

Міністерство освіти і науки України інформує про оголошення нового набору учителів які прагнуть упроваджувати сучасні методики навчання та сприяти розвитку медіаграмотності серед молодого покоління до проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті»
11 бер. 2024

Інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору закладами освіти підручників для 11 класу

8 бер. 2024

Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Джура для всіх: кейси кращих практик»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє про проведення упродовж березня-квітня 2024 року Всеукраїнського конкурсу «Джура для всіх: кейси кращих практик»
7 бер. 2024

9 березня - 210 років з дня народження Тараса Шевченка

Відзначаємо 210 День народження Тараса Шевченка: добірка корисних та візуальних матеріалів
6 бер. 2024

Конференція «FinLit Forum: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті»

Національний банк України, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Міністерство освіти і науки України за підтримки Проєкту USAID «Інвестиції для стійкого бізнесу» запрошують керівників навчальних закладів, учителів, представників медіа та всіх причетних до навчання фінансової грамотності взяти участь у онлайн-конференції «FinLit Forum: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті», яка відбудеться 20 березня 2024 року.