19 груд. 2023

«Моя країна — моя відповідальність»

Про проведення конкурсу для школярів і студентів «Моя країна — моя відповідальність»
18 груд. 2023

СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ — 2023. ВІТАЄМО ПЕДАГОГІВ РАЙОНУ З УСПІШНИМ ПРОХОДЖЕННЯМ СЕРТИФІКАЦІЇ

Вперше в Україні відбулась сертифікація вчителів математики й української мови та літератури. Вітаємо вчителів ХЛ №12 Бондаренка Д.Р., Оленіч О.З., Олійник О.В., Пономарьову А.Р., Стьопкіну Л.Д. з успішним проходженням сертифікації педагогічних працівників!
15 груд. 2023

Розроблено інформаційний порадник «Атестація педагогічних працівників»

На допомогу управлінцям, керівникам та педагогічним працівникам закладів освіти (установ) методистами відділу професійного розвитку педагогічних працівників державної установи «Український інститут розвитку освіти» розроблено інформаційний порадник «Атестація педагогічних працівників».
13 груд. 2023

СЕРТИФІКАЦІЯ-2024: ХАРАКТЕРИСТИКИ ТЕСТІВ НЕЗАЛЕЖНОГО ТЕСТУВАННЯ

Український центр оприлюднив загальні характеристики тестів незалежного тестування фахових знань та вмінь учителів початкових класів, учителів української мови і літератури та учителів математики, які виявлять бажання взяти участь у сертифікації педагогічних працівників у 2024 році.
7 груд. 2023

Міський голова Ігор Терехов привітав із Днем Святого Миколая маленьких мешканців Харкова

6 груд. 2023

СЕРТИФІКАЦІЯ-2024: ХТО БРАТИМЕ УЧАСТЬ

Міністерство освіти і науки України визначило категорії вчителів, які можуть пройти сертифікацію педагогічних працівників у 2024 році, та їх граничну кількість.
6 груд. 2023

6 грудня - День Збройних Сил України

6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України.
5 груд. 2023

PISA-2022: РЕЗУЛЬТАТИ ОПРИЛЮДНЕНО

РЕЗУЛЬТАТИ МІЖНАРОДНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ PISA-2022
4 груд. 2023

Освітян запрошують долучитися до Національного уроку волонтерства

5 грудня у всьому світі святкують Міжнародний день волонтера. У цей день освітян, українську молодь та підлітків запрошують познайомитися із волонтерським рухом під час трансляції Національного уроку волонтерства. Ініціаторами заходу є ГО «Українська Волонтерська Служба» та ГО «Рух Олександра Педана “JuniorS”» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту.
4 груд. 2023

Кір. Вакцинуйся!

Інформування населення про небезпеку кору та збільшення охоплення дітей вакцинацією від цієї хвороби. Електронні версії інформаційних матеріалів, наданих Представництвом ЮНІСЕФ в Україні