14 лист. 2023

V Всеукраїнська краєзнавчо-етнологічна конференція учнівської молоді «Завжди в народі буде жити, що серце серцю передасть»

Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді запрошують учнів, вихованців закладів загальної, середньої та позашкільної освіти до участі у V Всеукраїнській краєзнавчо-етнологічній конференції учнівської молоді «Завжди в народі буде жити, що серце серцю передасть», яка відбудеться у режимі онлайн 06 грудня 2023 року.
10 лист. 2023

Нагородження переможців МАН

Шаповал Аліна, учениця 11-А класу ХЛ 66 у 2022-2023 н.р. посіла І місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
10 лист. 2023

IV Відкритий марафон з української мови

01 грудня 2023 року розпочнеться IV Відкритий марафон з української мови. Учасниками цього інтелектуального змагання можуть бути учні 3–11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
9 лист. 2023

ДПА СКАСОВАНО, А ВСТУПНА КАМПАНІЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ЗА ОСОБЛИВОЮ ПРОЦЕДУРОЮ

8 листопада 2023 року Верховна Рада України підтримала законопроєкт № 10092 «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2024 року»

Поради батькам. Особиста гігієна – запорука здоров’я

8 лист. 2023

Здорове харчування для дітей: особливості та поради для батьків

8 лист. 2023

Про проведення Всеукраїнського вебінару «Підсумки І хвилі шкільного уроку волонтерства»

10 листопада 2023 року о 16.00 відбудеться Всеукраїнський онлайн-вебінар «Підсумки І хвилі шкільного уроку волонтерства».
7 лист. 2023

PISA-2018: УКРАЇНА В ЦЕНТРІ УВАГИ. РЕЗЮМЕ ДОСЛІДЖЕНЬ

Команда PISA підбиває підсумки дослідження даних попереднього циклу, основний етап якого було проведено 2018 року, пропонуючи вашій увазі дайджест «PISA-2018: резюме досліджень 2023 року». У цьому матеріалі узагальнено представлено основні висновки за проблематикою, актуалізованою впродовж 2023 року в мінізвітах «PISA-2018: Україна в центрі уваги». Докладніше кожну тему розкрито в повній добірці відповідних мінізвітів.
6 лист. 2023

Інформаційні матеріали до 90-х роковин Голодомору 1932–1933 років

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946– 1947.
2 лист. 2023

Про проведення V Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку»

Інститут модернізації змісту освіти пропонує освітянам долучитися до участі у V Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку», яка відбудеться 9 листопада 2023 року об 11:00.