10 січ. 2020

Сертифікація учителів початкових класів у 2020 році відбуватиметься за новим порядком

8 січ. 2020

СЕРТИФІКАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРЦІВНИКІВ – 2020

Метою сертифікації є виявлення та заохочення педагогічних працівників з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню. Педагогічні працівники беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.
8 січ. 2020

ПРОБНЕ ЗНО - 2020

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 10.10.2019 № 139 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році» з 03 до 24 січня 2020 року триватиме реєстрація на пробне ЗНО-2020 на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.
3 січ. 2020

XXIV Міський різдвяний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зимовий сонцеворот» пройшов 25-26 грудня у Театрально-концертній залі ХНАТОБ

XXIV Міський різдвяний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зимовий сонцеворот» пройшов 25-26 грудня у Театрально-концертній залі (ХНАТОБ, мала зала) У ньому взяли участь 26 хореографічних колективів, у тому числі шість - з Харківської області. Загалом свої таланти показали 1300 учасників віком від 4 до 15 років. Народний ансамбль сучасного танцю "Торнадо" справили справжній фурор своєю майстерністю, здобули 9 Перших місць.
2 січ. 2020

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи

1 січ. 2020

Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим Начальника Управління освіти Основ'янського району Олександра Степановича Нижника!

27 груд. 2019

Святкова вистава "Спляча Красуня"

25.12.2019 та 27.12.2019 пройшли новорiчнi ялинки у Палацi Спорту. Святкова вистава "Спляча Красуня" вiдбулася пiд патронатом Харківського мiського голови Геннадiя Кернеса. Учнi 1-4 класiв та пiльговий контингент Основ'янського района отримали незабутнi враження!
26 груд. 2019

Продовжується святкування новорічних концертів у ЗЗСО району!

З 23.12.2019 проходять святкові новорічні концерти в закладах загальної середньої освіти району, на яких в урочистій обстановці діти отримують солодкі подарунки та новорічні книжки у кількості 2917 учнів 1-4 класів від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса!
24 груд. 2019

Відбувся семінар для соціальних педагогів та практичних психологів району за темою «Як запобігти правопорушенням неповнолітніх. Насильство в сім’ї»

20.12.2019 року на базі «Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №353 Комбінованого типу Харківської міської ради» відбувся семінар для соціальних педагогів та практичних психологів району за темою «Як запобігти правопорушенням неповнолітніх. Насильство в сім’ї».
23 груд. 2019

Cвяткові новорічні концерти в закладах загальної середньої освіти району