16 груд. 2019

Молодіжний захід-заклик «Ми обираємо життя!»

13 грудня 2019 р. на базі Коледжу Національного фармацевтичного університету відбувся молодіжний захід-заклик «Ми обираємо життя!», на якому були присутні учні шкіл Основ’янського району м. Харків. Основна мета заходу – пропаганда здорового способу життя, боротьба із страшною бідою сучасного світу – наркоманією та її наслідками.
16 груд. 2019

Відбулося засідання районної батьківської ради!

13.12.2019 на базі ХГ №12 відбулося засідання районної батьківської ради! Тема засідання "Чисте місто. Батьки проти наркотиків!". На заході були запрошені Корнєва І.М. - заступник голови адміністрації з соціальних та гуманітарних питань, запрошені спікери Перевєрзєв О.М. - голова правління Міжнародної антинаркотичної спортивної асоціації та Сітенко Ю.В. - заступник голови міської батьківської ради.
12 груд. 2019

У 2021 році випускники закладів освіти, які здобуватимуть повну загальну середню освіту, обов’язково складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з математики

Нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс у 2019 році

11 грудня 2019 року на базі Науково-методичного педагогічного центру відбувся семінар «Платформа Moodle для організації змішаного навчання та використання технологій дистанційного навчання у сучасній школі». Під час семінару провідні науковці Харківської гуманітарно-педагогічної академії, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна визначили стан та перспективи дистанційного навчання в освітньому процесі, проаналізували розроблені дистанційні курси, подані до конкурсу на кращий дистанційний курс, який проводиться з метою залучення педагогічних працівників закладів освіти міста до запровадження у систему роботи елементів дистанційного навчання.
12 груд. 2019

Семінар для методистів психологічних служб районів міста

06.12.2019 року на базі Центру гендерної культури відбувся семінар для методистів психологічних служб районів міста за темою «Нові технології в Новій школі». У семінарі взяли участь: Поллак М.А.- методист психологічної служби Управління освіти адміністрацій Основ’янського району Харківської міської ради, Васильєва Т.О. – практичний психолог Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №35.
10 груд. 2019

ПРОБНЕ ЗНО-2020

ПРОБНЕ ЗНО-2020 – НЕОБХІДНО СПРОБУВАТИ
4 груд. 2019

2020-2021 навчальний рік стане роком математики в Україні

2020-2021 навчальний рік стане роком математики в Україні. Про це повідомила Ганна Новосад під час презентації Національного і Міжнародного звітів за результатами міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018. «Оскільки за результатами PISA-2018 ми маємо найгірші дані саме з математики, наступний 2020-2021 навчальний рік буде оголошено Роком математики в Україні. Попередньо Президент дав погодження, і ми вдячні йому за відкритість і готовність швидко реагувати на потреби нашої освіти. Під такий рік буде розроблено план заходів, що передбачатиме цілий спектр активностей для стимулювання розвитку математики в Україні», – зазначила Міністр.
2 груд. 2019

Стартувала підготовка до конкурсу «Якби мером був я»

Завершено цикл занять першого модуля програми Школи розвитку «Мер міста», що проводилися на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. У межах тренінгів «Start Up School» учні ознайомилися з технологією управління проєктами, навчилися відпрацьовувати ідеї, створювати команди, спробували себе в написанні стартапів відповідно до вимог конкурсів міжнародного рівня. Понад 100 школярів (представників усіх районів міста) розпочали підготовку до міського конкурсу «Якби мером був я», що традиційно проводиться у травні в межах «Фестивальної весни» Харківської міської організації учнівського самоврядування. Довідка. Минулого року слухачами Школи розвитку «Мер міста» стали майже 400 школярів закладів освіти міста. Вони отримали сертифікати, нагороди Департаменту освіти та пам’ятні призи Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.
29 лист. 2019

Фінал фізкультурних змагань "Крок за кроком"

Вітаємо переможців фізкультурних змагань "Крок за кроком". Команда ЗДО №24 посіла І місце; команди ЗДО №67, 420 посіли ІІ місце; команди ЗДО №50, 52 посіли ІІІ місце!
28 лист. 2019

Заочний етап оцінювання робіт Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України!

26 листопада 2019 року в Харківській загальноосвітній школі № 10 Основ'янського району з метою формування інтелектуального потенціалу учнів шляхом створення оптимальних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, її заохочення до наукової діяльності пройшов заочний етап оцінювання робіт Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.