12 жовт. 2018

ХІ міський турнір юних географів

13 жовтня 2018 року відбудеться Хі міський турнір юних географів. для учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти. Інтелектуальні поєдинки будуть проходити на базі Харківської гімназії № 116 Харківської міської ради. (вулиця Культури, 22). Початок турніру о 10-00. Початок реєстрації о 9-30.
12 жовт. 2018

ІІІ міський турнір юних інфоматиків

13 жовтня 2018 року у Харківському національному університеті радіоелектроніки (пр. Науки, 14) відбудеться ІІІ міський турнір юних інформатиків для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова. Початок реєстрації учасників о 9-00 у фойє головного корпусу.
12 жовт. 2018

Зустріч першого заступника Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова

11.10.2018 на базі ХГ №12 відбулася зустріч першого заступника Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова з представниками батьківської громадськості закладів освіти району. У заході взяли участь: Директор Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко Ольга Іванівна, голова Адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради Головчанська Ганна Олександрівна, голова Харківської міської батьківської ради Манерко Лариса Миколаївна, голова батьківської ради Основ'янського району Губарь Ірина Петрівна. Також були запрошені представники батьківських комітетів закладів освіти району. Обговорювалися нагальні питання, які стосувалися не тільки освіти, а й безпеки пішоходного руху, транспорту, матеріально-технічного забезпечення навчального процесу!
10 жовт. 2018

ХІІІ міський турнір юних біологів

13 жовтня 2018 року на базі Харківського ліцею №107 (вул. Барабашова, 38-б) відбудеться ХІІІ міський турнір юних біологів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова. Початок турніру о 10-00. Початок реєстрації учасників о 9-20.
8 жовт. 2018

Святковий концерт до Дня працівників совіти!

05.10.2018 відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти у Палаці культури "Основ'янський". Працівників освіти привітали голова адміністрації Основ'янського району, депутат Харківської міської ради Головчанська Ганна Олександрівна, заступник голови адміністрації Основ'янського району, депутат Харківської обласної ради Мошняков Євген Миколайович, народний депутат України Денисенко Анатолій Петрович, депутати Харківської міської ради Андрєєва Світлана Юріївна, Зінченко Володимир Анатолійович, Шевченко Тетяна Миколаївна, Абасов Фазіль Севіндікович. Освітян порадували своїми виступами Харківська група «24k cover project» та діти нашого району.
5 жовт. 2018

Привітання з Днем працівників освіти!

Шановні працівники освіти! Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.
5 жовт. 2018

Свято працівників освіти!

У всіх закладах освіти району відбулося свято до Дня працівників освіти. Із професійним святом привітали голова адміністрації Основ’янського району, депутат Харківської міської ради Головчанська Г. А., народний депутат України Денисенко А.П. та висловили щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас Ви даруєте своїм вихованцям. Від Денисенко Анатолія Петровича було вручено кожному працівнику закладів освіти району святкове шампанське.
4 жовт. 2018

Відкриття спортивних майданчиків!

04.10.2018 відбулось урочисте відкриття спортивних майданчиків у ХЗОШ №10 та у ХЗОШ №120 Основ'янського району.
4 жовт. 2018

29 вересня 2018 року на базі Харківської гімназії № 152 відбувся ХІ міський турнір юних правознавців для учнів 9–11-х класів закладів загальної середньої освіти

2 жовт. 2018

Календарний план підготовки та проведення ЗНО-2019