31 серп. 2018

Переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах дошкільної освіти

31 серп. 2018

Педагогічний форум!

30 серпня 2018 року у приміщенні ПК «Основ’янський» пройшов педагогічний форум працівників освіти Основ’янського району Харківської міської ради. На форумі підведено підсумки роботи педагогічного загалу району за 2017/2018 навчальний рік та окреслено завдання на 2018/2019 навчальний рік, що визначені законом «Про освіту» та Концептуальними засадами Нової української школи.
30 серп. 2018

Методичне об'єднання вчителів-методистів та вихователів!

29.08.2018 на базі ЗДО №50 було проведено методичне об'єднання вчителів-методистів та вихователів старших груп за темою: "Про підсумки методичної роботи ЗДО У 2017/2018 навчальному році та пріорітетні завдання на 2018/2019 навчальний рік!"
29 серп. 2018

Квест-кімната!

29.08.2018 на базі ХЗОШ №53 відбулась квест-кімната для вчителів предметників з метою формування в освітньому середовищі сучасного педагогічного мислення, ефективно використовувати багатий резерв підвищення якості освіти та її доступності шляхом впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема "Хмарних технологій" в совітній діяльності.
28 серп. 2018

Інформаційні матеріали про деякі питання організації в закладах освіти виховної роботи щодо безпеки й благополуччя дитини

28 серп. 2018

МОН затвердило свідоцтво досягнень для учнів 1-х класів

27 серп. 2018

Переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах загальної середньої освіти

27 серп. 2018

Завдання ХХI Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів (2018/2019 навчальний рік)

Пропонуємо завдання XXI Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів, проведення якого планується у листопаді 2018 року на базі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
27 серп. 2018

Завдання ХХVIІ Всеукраїнського турніру юних фізиків (2018/2019 навчальний рік)

Проведення ХХVІI Всеукраїнського турніру юних фізиків планується провести наприкінці листопада 2018 року у м. Житомирі. Пропонуємо завдання турніру.
27 серп. 2018

Завдання ХVI міського турніру юних хіміків (2018/2019 навчальний рік)

Пропонуємо завдання ХVI міського турніру юних хіміків, проведення якого заплановано 29 вересня 2018 року.