20 серп. 2018

Затверджено професійний стандарт вчителя початкових класів

16 серп. 2018

В Основ'янському районі пройшов огляд закладів освіти до нового навчального року!

15 серп. 2018

Завдання Всеукраїнського турніру юних інформатиків (2018/2019 навчальний рік)

13 серп. 2018

Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

13 серп. 2018

Триває конкурс електронних підручників, електронних засобів навчання та дистанційних курсів, які можуть отримати гриф Міністерства освіти і науки України

8 серп. 2018

Завдання ХІІІ міського турніру юних біологів (2018/2019 навчальний рік)

Пропонуємо завдання ХІІІ міського турніру юних біологів (2018/2019 навчальний рік)
1 серп. 2018

Завдання ХІ міського турніру юних географів

Пропонуємо завдання ХІ міського турніру юних географів, проведення якого заплановано в 2018 році.
26 лип. 2018

Семінар

Семінар «Профілактика девіантної поведінки як комплексний вплив на суспільні умови розвитку сучасної молоді»
25 лип. 2018

Ремонтні роботи

У поточному 2018 році у Основ'янському районі ремонтами охоплено 100% закладів освіти.
17 лип. 2018

Ігрові набори Six Bricks для учнів 1-х класів

Заклади загальної середньої освіти Основ'янського району отримали ігрові набори Six Bricks для учнів 1-х класів. Усі конструктори надаються датською компанією The LEGO Foundation абсолютно безкоштовно, на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між організацією та Міністерством освіти і науки України. Планується, що конструктори LEGO застосовуватимуться в 1-х класах як дидактичні матеріали для впровадження методик ігрового та діяльнісного навчання.