17 вер. 2011

Вітаємо переможців районного етапу міського турніру юних математиків!

17 вересня 2011 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 пройшов І (районний) етап VІ міського турніру юних математиків серед учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району.
14 вер. 2011

Інструкції з ведення класного журналу

Про внесення змін і доповнень до науково-методичних рекомендацій про застосування Інструкції з ведення класного журналу учнів 1-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
13 вер. 2011

Мистецтво самопрезентації в роботі практичних психологів

13 вересня 2011 відбувся районний семінар для практичних психологів дошкільних та загальноосвітніх закладів.
11 вер. 2011

Вітаємо переможців районного етапу міського турніру юних правознавців!

11 вересня 2011 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 пройшов І етап ІX міського відкритого турніру юних хіміків для учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району.
10 вер. 2011

Вітаємо переможців районного етапу міського турніру юних правознавців!

10 вересня 2011 року на базі Харківської гімназії №12 пройшов І (районний) етап ІV міського турніру юних правознавців серед учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району.
2 вер. 2011

Cвято Першого дзвоника

1 вересня в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району відбулися святкові заходи з нагоди Дня знань: пройшли урочисті лінійки та пролунав перший дзвоник, який сповістив про початок нового навчального року.
31 серп. 2011

Шановні педагоги, учні, батьки!

Щиро вітаю Вас із початком навчального року, з Днем знань! Це день цікавих починань, незвіданостей та нових звершень. А для наших першокласників це незабутня, особлива подія у житті, з якої розпочинається чудовий і надзвичайно цікавий час.
31 серп. 2011

Cерпнева конференція педагогічних працівників району

30 серпня 2011 року у приміщенні Будинку культури Червонозаводського району відбулася серпнева конференція педагогічних працівників району «Про підсумки роботи закладів освіти району у 2010-2011 навчальному році та пріоритетні завдання на 2011-2012 навчальний рік» за участю голови адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради Головчанської Г.О., начальника управління освіти Нижника О.С., головного спеціаліста Департаменту освіти Харківської міської ради Воробйової Н.М., представників педагогічної громадськості району.
30 серп. 2011

Вітаємо дитячий садок №420

Вітаємо дитячий садок №420 -переможця щорічного огляду-конкурсу на кращу підготовку закладів освіти м. Харкова до нового навчального року.
9 серп. 2011

Увага! ЗНО-2012

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2012 році планується провести з 14 травня по 7 червня у такі терміни: