5 черв. 2018

Цікава екскурсія!

04.06.2018 2 загін ХЗОШ №10 (Колісник В.О., Острецька І.А.) відвідав Національний фармацевтичний університет. Сучасна фармацевтична галузь - перспектива та упевнений крок у майбутнє!
1 черв. 2018

Діти Харкова – за мир!

Сьогодні 1 червня 2018 року під патронатом Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса у рамках акції «Діти Харкова – за мир!» на майдані Свободи відбувся грандіозний концерт, у якому взяли участь тисячі талановитих дітей. Основ’янський район представили вокальні ансамблі ХЗОШ №53, ХЗОШ №10 та ХЗОШ №48, у танцювальному флєшмобі взяли участь учні ХЗОШ №35, ХЗОШ №53 та ХСШ №66.
1 черв. 2018

Галла – концерт переможців районного конкурсу «Маленькі дарування»

01.06.2018 року на базі закладу дошкільної освіти №50 відбувся галла – концерт переможців районного конкурсу «Маленькі дарування» серед дітей старшого дошкільного віку за номінаціями «Маленький співак», «Маленькі вокалісти», «Маленькі танцюристи», «Маленький декламатор»
30 трав. 2018

Нетипові освітні програми для учнів початкової школи отримали дозвіл на використання в закладах загальної середньої освіти

30 трав. 2018

Розпочалися святкові розважальні програми у мікрорайонах до Дня захисту дітей!

На передодні свята Дня захисту дітей, який відбудеться 1 червня, в Основ’янському районі розпочалися святкові розважальні програми у мікрорайонах. Веселий червневий марафон почався 29 травня на майданчику 841 м/р. Всі діти отримали солодке морозиво. Запрошуємо всіх приєднатися до святкових розваг!

Пришкільні табори розпочали роботу

З 29 травня 2018 року закладах освіти району розпочали свою роботу пришкільні табори з денним перебуванням дітей. Відпочинкова зміна триватиме до 15 червня. Для дітей організовано дворазове харчування, вартістю 25 грн в день. Діти пільгового контингенту забезпечуються безкоштовним дворазовим харчуванням за рахунок коштів бюджету м. Харкова. Для задоволення інтелектуальних, творчих і спортивних інтересів вихованців у таборах організована робота гуртків та спортивних секцій, розроблено різноманітні конкурсні програми, віртуальні подорожі до країн світу. Дозвілля школярів урізноманітнять екскурсії до історичних місць та відомих виробничих підприємств Харкова, парків та музеїв, театрів та кінотеатрів, цирку та дельфінарію.
25 трав. 2018

Вітання Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса з закінченням навчального року

Дорогие школьники, уважаемые родители и учителя! Искренне поздравляю вас с окончанием учебного года! Последний звонок завершит его, но с вами навсегда останутся новые знания, опыт и замечательное время, проведенное вместе в школьных стенах. У большинства ребят впереди каникулы. Пусть они подарят вам позитивные эмоции и яркие воспоминания. Отдыхайте, путешествуйте, общайтесь с друзьями, чтобы с новыми силами вернуться за парты.
25 трав. 2018

Вітання начальника Управління освіти Олександра Степановича Нижника зі святом Останнього дзвоника

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Останній дзвоник підводить підсумки навчального року та знаменує подолання чергової сходинки у Вашому житті. Для випускників останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Україні сьогодні, як ніколи, потрібні роботящі руки, розумні голови, дбайливі господарі, люди нової генерації та високодуховні громадяни. Нехай же чекають Вас попереду нові вершини та нові досягнення! У вирі життя не забувайте вчителів, які подарували Вам не лише знання, але і тепло сердець, частинку власної душі. Низький уклін Вам, дорогі освітяни, вихователі та наставники. Силою Вашої думки та теплом душі твориться майбутнє держави.Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Останній дзвоник підводить підсумки навчального року та знаменує подолання чергової сходинки у Вашому житті. Для випускників останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Україні сьогодні, як ніколи, потрібні роботящі руки, розумні голови, дбайливі господарі, люди нової генерації та високодуховні громадяни. Нехай же чекають Вас попереду нові вершини та нові досягнення! У вирі життя не забувайте вчителів, які подарували Вам не лише знання, але і тепло сердець, частинку власної душі. Низький уклін Вам, дорогі освітяни, вихователі та наставники. Силою Вашої думки та теплом душі твориться майбутнє держави.
25 трав. 2018

Свято Останнього дзвоника в закладах освіти району

Чудовим святом Останнього дзвоника зустрів всіх сьогоднішній ранок. З напутнім словом і щирими побажаннями привітали випускників шкіл району шановні гості: Голова адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради Ганна Олександрівна Головчанська, Народний депутат України Анатолій Петрович Денисенко, депутати обласної та міської рад, та інші почесні гості. Бажаємо цікавих літніх канікул!
24 трав. 2018

Узагальнені результати вибору підручників для 1 класу!