12 квіт. 2018

Оголошено конкурс підручників для 1-го класу

Міністерством освіти оголошено конкурсний відбір проектів шкільних підручників для 1 класу та затверджено перелік предметів та назв підручників, з яких проводитиметься Конкурс.
11 квіт. 2018

День цивільного захисту

10 квітня 2018 року на базі ХЗОШ №48 проведено показовий День цивільного захисту. У заході взяли участь: голова адміністрації Основ’янського району Головчанська Г.О. , депутат Харківської обласної ради Мошняков Є.М. начальник Управління освіти району Нижник О.С., фахівці обласного навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД, спеціалісти Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради. Основною метою показового Дня ЦЗ було відпрацювання практичних умінь, навичок учасників освітнього процесу грамотно і чітко діяти в умовах найбільш ймовірної надзвичайної події – пожежі. У школі були проведені відкриті уроки, воєнізовано-сопортивна естафета, виступ представника Харківської обласної організації товариства Червоного хреста України та шкільної дружини юних пожежних «Рятівник». Справжнім подарунком для учнів став показовий виступ бригади пожежогасіння 4-ї державної пожежної рятувальної частини м. Харкова ГУ ДСНС в Харківській області. Практичне відпрацювання дій учасників освітнього процесу відбулося під час об’єктового тренування з евакуації особового складу у випадку ймовірної пожежі. Усі учасники освітнього процесу грамотно і впевнено продемонстрували організованість і дисциплінованість щодо виконання заходів цивільного захисту.
10 квіт. 2018

Привітання зі світлим святом Великодня!

Шановні освітяни! З нагоди світлого Христового Воскресіння щиро вітаю Вас, Вашу родину і всіх дорогих Вашому серцю людей. Бажаю міцного здоров’я, людського щастя, злагоди і спокою, наснаги у праці, успіхів у здійсненні всіх Ваших добрих намірів і починань. Нехай урочисто лунає в кожній нашій оселі Великоднє вітання "Христос Воскрес"
6 квіт. 2018

Турнір з основ інформатики для 5-7 класів

05.04.2018 на базі ХЗОШ №10 відбувся І (районний) тур турнір з основ інформатики для 5-7 класів. Участь взяли 9 шкіл району, які наполегливо йшли до своєї мети! Діти із задоволенням виконували завдання, найкращих нагородили грамотами в особистій першості! За підсумками турніру диплом І ступеня виборила ХГ №12, дипломи ІІ ступеня розділили ХГ №34 та ХЗОШ №35, дипломи ІІІ ступеня розділили ХЗОШ №10 та ХЗОШ №53! Вітаємо переможців!
3 квіт. 2018

Проект «Шкільний офіцер поліції»

03 квітня 2018 року в Основ’янському районі на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області відбувся брифінг з питань співпраці закладів освіти м. Харкова та підрозділів поліції за проектом «Школа і поліція». У заходів взяли участь: начальник Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції Ніколаєв Олексій Миколайович, заступник директора Департаменту освіти Харківської міської ради Віцько Олена Вікторівна, заступник голови Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради Мошняков Євген Миколайович, начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції Кульбачна Марина Михайлівна. Також шкільні офіцери поліції провели показові уроки з учнями 4-го та 10-го класів. Проект «Шкільний офіцер поліції» має ціль підвищення правових знань у дітей, зменшення кількості правопорушень серед неповнолітніх, а також створення безпечного середовища у закладах освіти.
27 бер. 2018

Майстер-клас за темою "Шляхи якісної підготовки учнів до участі в ЗНО з української мови та літератури"

27 березня 2018 року у приміщенні ХЗОШ №35 (пров. Лиманський, 1) відбувся науково-методичний семінар "майстер-клас" за темою "Шляхи якісної підготовки учнів до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури". Семінар організований районним методичним центром. У занятті "майстер-класу" взяло участь 15 вчителів шкіл Основ'янського району Харківської міської ради. Учитель-методист Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №35 Ващенко Тетяна Іванівна провела заняття "майстер-класу" на високому професійному рівні, зуміла захопити слухачів, у відповідь - отримала щирі слова подяки. Завідувач РМЦ О.І.Надточій
26 бер. 2018

Фінальна гра Харківської міської шкільної ліги КВН

22.03.2018 відбулася фінальна гра Харківської міської шкільної ліги КВН. У грі взяли участь 8 кращих команд міста Харкова, а також команда КВН з міста Суми. Команда КВН «CD RW» Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 у напруженій конкурентній боротьбі цього сезону посіла 4 місце.
23 бер. 2018