24 січ. 2020

Відкрите засідання Ради шкільних омбудсменів

24 січня 2020 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова проведено відкрите засідання Правової корпорації Харківської міської організації учнівського самоврядування.
23 січ. 2020

Агітаційний захід з військово-професійної орієнтації шкільної молоді

22.01.2020 був проведений агітаційний захід з військово-професійної орієнтації шкільної молоді м. Харкова від представників Харківського національного Університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, на базі гімназії №34, на якому були присутні учні 10-11 класів району.

Абетка для директора

Сертифікаційний тест для вчителів відбудеться 29 лютого

22 січ. 2020

День Соборності України в закладах освіти в районі

22 січня з нагоди Дня Соборності України діти 1-11 класів разом з вчителями та батьками підготували загальношкільний проект «Україна Соборна єдина». Загальношкільну акцію «Дружба дітей єднає Україну» організував актив шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна»: 441 учень 2-11 класів та педагогічний колектив школи об’єднались у живий ланцюжок єдності на шкільному стадіоні, символізуючи єдність українського народу.
21 січ. 2020

МОН пропонує осучаснити вимоги до засобів навчання та обладнання, якими комплектуються навчальні кабінети

17 січ. 2020

Сертифікаційний тест для вчителів відбудеться 29 лютого

16 січ. 2020

МОН оновило рекомендації з ведення класного журналу НУШ

МОН оновило рекомендації з ведення класного журналу НУШ.
15 січ. 2020

Відбулась почесна передача естафети пам’яті присвяченій 75-ти річчю визволення України від нацизму та 75-ти річчю Великої Перемоги!

15.01.2020 на базі ХГ №12 відбулась почесна передача естафети пам’яті присвяченій 75-ти річчю визволення України від нацизму та 75-ти річчю Великої Перемоги в Основ’янському районі!
15 січ. 2020

Онлайн-тести зовнішнього незалежного оцінювання