10 груд. 2019

ПРОБНЕ ЗНО-2020 – НЕОБХІДНО СПРОБУВАТИ
4 груд. 2019

2020-2021 навчальний рік стане роком математики в Україні

2020-2021 навчальний рік стане роком математики в Україні. Про це повідомила Ганна Новосад під час презентації Національного і Міжнародного звітів за результатами міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018. «Оскільки за результатами PISA-2018 ми маємо найгірші дані саме з математики, наступний 2020-2021 навчальний рік буде оголошено Роком математики в Україні. Попередньо Президент дав погодження, і ми вдячні йому за відкритість і готовність швидко реагувати на потреби нашої освіти. Під такий рік буде розроблено план заходів, що передбачатиме цілий спектр активностей для стимулювання розвитку математики в Україні», – зазначила Міністр.
2 груд. 2019

Стартувала підготовка до конкурсу «Якби мером був я»

Завершено цикл занять першого модуля програми Школи розвитку «Мер міста», що проводилися на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. У межах тренінгів «Start Up School» учні ознайомилися з технологією управління проєктами, навчилися відпрацьовувати ідеї, створювати команди, спробували себе в написанні стартапів відповідно до вимог конкурсів міжнародного рівня. Понад 100 школярів (представників усіх районів міста) розпочали підготовку до міського конкурсу «Якби мером був я», що традиційно проводиться у травні в межах «Фестивальної весни» Харківської міської організації учнівського самоврядування. Довідка. Минулого року слухачами Школи розвитку «Мер міста» стали майже 400 школярів закладів освіти міста. Вони отримали сертифікати, нагороди Департаменту освіти та пам’ятні призи Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.
29 лист. 2019

Фінал фізкультурних змагань "Крок за кроком"

Вітаємо переможців фізкультурних змагань "Крок за кроком". Команда ЗДО №24 посіла І місце; команди ЗДО №67, 420 посіли ІІ місце; команди ЗДО №50, 52 посіли ІІІ місце!
28 лист. 2019

Заочний етап оцінювання робіт Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України!

26 листопада 2019 року в Харківській загальноосвітній школі № 10 Основ'янського району з метою формування інтелектуального потенціалу учнів шляхом створення оптимальних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, її заохочення до наукової діяльності пройшов заочний етап оцінювання робіт Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.
25 лист. 2019

Пройшов ІІ тур фізкультурних змагань "Крок за кроком"

22.11.2019 закінчився другий тур фізкультурних змагань дітей старшого шкільного віку "Крок за кроком"
20 лист. 2019

Нарада-семінар з керівниками закладів освіти з питань запобігання корупції в закладах освіти

19.11.2019 на базі ХЗОШ №10 проведено нараду-семінар з керівниками закладів освіти з питань запобігання корупції в закладах освіти. У семінарі взяла участь начальник Служби з питань запобігання корупції Харківської міської ради Павлова О.В.
18 лист. 2019

Відкриття баскетбольної ліги!

15.11.2019 року на базі ХЗОШ №53 відбулось відкриття баскетбольної ліги. З привітанням цієї події звернулася до присутніх заступник голови з гуманітарних та соціальних питань адміністрації Основ`янського району Харківської міської ради Корнєва Ірина Миколаївна та побажала всім натхнення та значних успіхів!
13 лист. 2019

МОН оголосило конкурс підручників для 3-го класу

13 лист. 2019

Відкриття Естафети пам'яті в Основ’янському районі

13.11.2019 на базі ХЗОШ №7 відбулося відкриття Естафети пам'яті в Основ’янському районі присвяченій 75-ти річчю визволення України від нацизму та 75-ти річчю Великої Перемоги!