26 лют. 2024

Стартував IV Міжнародний конкурс імені Лесі Українки

25 лютого стартував 4-й Міжнародний конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя» присвячений Лесі Українці.
23 лют. 2024

НМТ-2024: КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту (НМТ).
22 лют. 2024

Онлайн-урок до роковин повномасштабного вторгнення

Освітній центр Верховної Ради України запрошує учнів і вчителів взяти участь у спеціальному онлайн-уроці до других роковин повномасштабного вторгнення росії на територію України, який відбудеться 23 лютого 2024 року о 14:00 на платформі Zoom.
22 лют. 2024

НМТ-2024: НА ДОПОМОГУ УЧАСНИКАМ 一 ДОДАТКОВІ ТРЕНУВАЛЬНІ ТЕСТИ

Для розширення можливостей підготовки потенційних учасників до національного мультипредметного тесту (НМТ) 2024 року фахівці Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) підготували тренувальний варіант предметних тестів.
21 лют. 2024

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Щорічно, 21 лютого, люди по всьому світу святкують Міжнародний день рідної мови, свято, яке почали відзначати досить недавно. Воно було встановлено у листопаді 1999 року під час тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, маючи на меті захист мовної та культурної різноманітності
20 лют. 2024

Вшануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні
19 лют. 2024

Відбір підручників для 7 класів НУШ

З 22 до 28 лютого 2024 року триватиме вибір і передача результатів вибору підручників закладами освіти
19 лют. 2024

Інформаційні матеріали до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотн

20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013-2014 років. Пам’ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.
16 лют. 2024

16 лютого Україна відзначає День єднання

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. В умовах війни, обстрілів, блекаутів та щоденних трагедій, День єднання набув особливого змісту.
15 лют. 2024

До уваги батьківської спільноти

8 квітня 2024 року визначено датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2024/2025 навчального року