5 лист. 2019

Виставка осiннiх композицiй "Розкiшна осiнь Украiни"

04.11.2019 у перший день навчальних занять, в ХЗОШ №53 вiдкрилася виставка осiннiх композицiй "Розкiшна осiнь Украiни". Така виставка проходить у нас щорiчно. I кожного року вражають фантазiя, талант та майстернiсть учнiв та їх батькiв. Усi роботи унiкальнi та неповторнi, як неповторна кожна мить чарiвної осенi!
1 лист. 2019

26 жовтня в Харківському фізико - математичному ліцеї № 27 пройшов ХХVІІІ міський турнір юних фізиківдля учнів 9–11-х класів. Збірну команди Основ'янського району представили учні ХЗОШ № 35 Бережний Олексій10-А, Краснопольський Максим 10- А, Алтухова Світлана ХГ №34 11- Б, Світлична Дарина ХЗОШ № 48 11 - А, Торнакін Віктор ХЗОШ №10 10-А. Керівником команди стала Федяй Дар’я Михайлівна, заступник директора з навчально виховної роботи ХЗОШ № 48, спеціаліст ІІ категорії.
28 жовт. 2019

Відкрито індивідуальну газову котельну в ЗДО №96

В ЗДО №96 за сприянням Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса відкрито індивідуальну газову котельну, яка дасть змогу підтримувати нормативний режим опалювання та створити більш комфортні умови для вихованців.
28 жовт. 2019

ІІ міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики для учнів 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти

27 жовтня у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна проведено ІІ (міський у м. Харкові) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики для учнів 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова. Учасниками олімпіади Основ'янського району стали 42 учні, які виконували завдання 3,5 години. Попередні результати олімпіади будуть розміщені на сайті https://sites.google.com/site/kharkivolimp/. 28 жовтня відбудеться засідання апеляційної комісії, після завершення якого на спільному засіданні оргкомітету та членів журі будуть визначені переможці олімпіади, які стануть учасниками обласного етапу олімпіади з математики.
25 жовт. 2019

Учитель року - 2020!

24 жовтня 2019 року в Харківській гімназії 12 Основ'янського району пройшов ІІ етап Конкурсу "Учитель року - 2020" за номінаціями "Зарубіжна література", "Образотворче мистецтво", "Початкова освіта". Свою майстерність, компетентність й бажання перемогти демонстрували 15 педагогів, які вдало презентували свої професійні здібності та виборювали почесне право представляти освітян Основ'янського району на Всеукраїнському рівні. Завідувач методичним центром, Надточій О.І., побажала вчителям завжди високо тримати фахову планку й надалі вдосконалювати свою майстерність та, використовувати сучасні методи викладання, новітні технічні досягнення, зробити процес навчання підростаючого покоління цікавим та сучасним. Членами журі стали найдосвідченіші представники закладів загальної середньої освіти, переможці і лауреати конкурсу минулих років, методисти РМЦ.
24 жовт. 2019

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт Концепції розвитку позашкільної освіти

22 жовт. 2019

Пробне ЗНО - 2020

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 10.10.2019 № 139 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році» з 03 до 24 січня 2020 року триватиме реєстрація на пробне ЗНО-2020 на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (zno-kharkiv.org.ua/probne-zno).
19 жовт. 2019

Відбувся міський суботник!

19.10.2019 відбувся міський суботник для всіх закладів освіти району!
18 жовт. 2019

МОН змінило типові програми для 1-4 класів НУШ

18 жовт. 2019

17.10.2019 на базі ХЗОШ №120 відбулася звітно-виборча конференція учнівського самоврядування Основ’янського району 2019-2020 н.р. На конференції були присутні лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти району. На порядок денний були винесені наступні питання: Звіти голів учнівського самоврядування шкіл району за 2018-2019 н.р.; Обрання голови учнівського самоврядування району; Обрання заступника голови учнівського самоврядування району. Вітаємо Нову голову учнівського самоврядування району Придацьку Ангеліну Станіславовну, ученицю 11 класу ХГ №34 та її заступника Куриляк Вікторію Ігорівну, ученицю 9 класу ХЗОШ №35. Бажаємо наснаги та нових перемог!