2 лют. 2024

ОНЛАЙН-ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОСІБНИКА

5 лютого о 12:00 запрошуємо долучитися до онлайн-презентації посібника від МОН «Як говорити про російсько-українську війну в школі. Уроки стійкості, боротьби та перемог».
2 лют. 2024

Про проведення марафону «Добро починається з тебе»

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує дошкільнят та учнів, позашкільників та батьків, вихователів та вчителів долучитись до марафону “Добро починається з тебе”
1 лют. 2024

Освітян запрошують долучитися до науково-практичних заходів «STEM-школа – 2024»

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що упродовж лютого 2024 року відбудеться 14 дистанційна сесія «STEM-школа – 2024» (лист ІМЗО від 25.01.2024 № 21/08-139)
31 січ. 2024

Громадськое обговорення проєкту нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників,

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 р. за № 1649/38985.
30 січ. 2024

День безпечного Інтернету

Національний банк України запрошує освітян взяти участь у заходах з нагоди Дня безпечного Інтернету. Національний банк України пропонує освітянам провести освітній захід про важливість дотримання правил безпеки платежів та розрахунків в Інтернеті
29 січ. 2024

День пам'яті Героїв Крут

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника
26 січ. 2024

НМТ-2024: ДЕЯКІ ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ

Національний мультипредметний тест (НМТ) у 2024 році заплановано провести протягом 14 травня — 19 липня. Такий період визначено наказом Міністерства освіти і науки України.
26 січ. 2024

День вшанування пам’яті жертв Голокосту

Щорічно 27 січня міжнародна спільнота вшановує пам’ять жертв Голокосту
25 січ. 2024

НМТ-2024: ЗАТВЕРДЖЕНО ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТНИХ ТЕСТІВ

22 січ. 2024

22 січня – День Соборності України

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності.