17 жовт. 2019

17.10.2019 на базі КЗ "ДНЗ №420" відбувся семінар за темою: «Вимоги законодавства щодо постійно діючих процесів, заснованих на принципах НАССР»

15 жовт. 2019

Щирі вітання з перемогою в XII міського турніру юних географів для 7-11 класів закладів загальної середньої освіти!

Вітаємо збірну команди "Меридіан" і керівника команди Основ'янского району за перемогу в міському турнірі юних географів. МОЛОДЦІ!
15 жовт. 2019

12.10.2019 року в м. Харкові відбулися міські турніри юних біологів, географів та інформатиків!

12 жовтня 2019 року в м. Харкові відбулися міські турніри юних біологів на базі Харківського ліцею №107, географів Харківської гімназії №116 та інформатиків Харківського національного університету радіоелектроніки . Участь взяли учні ХГ № 12; ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, 10, 35, 48, 53, 120; ХСШ № 66 Основ'янського району. Учні показали високий рівень знань, обізнаність в темах, командний дух, жагу до перемоги, вихованість та толерантність. До складу журі входили вчені, викладачі, вчителі ЗЗСО та студенти Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна і Харківського національного університету імені Г. С. Сковороди. Вітаємо учасників інтелектуальних змагань.
11 жовт. 2019

Зустріч до Дня захисника України з ветеранами Великої Вітчизняної війни!

На базі Харківської гімназії №12 пройшли тематичні зустрічі до Дня захисника України з ветеранами Великої Вітчизняної війни!
7 жовт. 2019

Третій відкритий чемпіонат з інформаційних технологій "Khai-IT Cup"

05.09.2019 відбувся чемпіонат з інформаційних технологій "Khai-IT Cup" на базі Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" за участі шкіл Основ'янського району та були нагороджені грамотами та призами!
7 жовт. 2019

Четверта соціальна екскурсія «Харків літературний»

03.10.2019 року відбулась четверта соціальна екскурсія «Харків літературний» для дітей пільгового контингенту Основ’янського району. Учасниками програми стали 40 учнів закладів загальної середньої освіти №№ 35,48,53 – діти, які знаходяться під опікою, з багатодітних, малозабезпечених та неповних сімей, діти з інвалідністю, діти-сироти, діти реєстрація яких проведено згідно зі ст. 135 СКУ, діти з родин які знаходяться у складних життєвих обставинах.
3 жовт. 2019

Щирі вітання з Днем працівників освіти!

30 вер. 2019

Районний конкурс дитячого малюнку «Рідне місто - в серденьку моєму» присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля!

27.09.2019 на базі КЗ «ДНЗ №96» відбувся районний конкурс дитячого малюнку «Рідне місто - в серденьку моєму» присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля!
27 вер. 2019

Звітно-виборча конференція батьківського активу Основ'янського району!

26.09.2019 на базі ХЗОШ №10 відбулася звітно-виборча конференція батьківського активу Основ'янського району. На конференції були присутні батьківський актив всіх закладів освіти району. Вітаємо Новий склад батьківської ради та голову районної батьківської ради Губар Ірину Петрівну!Бажаємо яскравої й плідної співпраці!
26 вер. 2019

Обговорення Положення про кабінет інформатики