8 січ. 2024

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує євроклуби до співпраці

Представництво ЄС в Україні пропонує освітянам долучитися до Мережі євроклубів України. Учасники проєкту мають мати бажання вчитися і навчати інших, гарні організаційні й комунікативні здібності.
4 січ. 2024

Про надання грифу «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» навчальним програмам для закладів загальної середньої освіти

Міністерство освіти і науки надало гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України" таким модельним навчальним програмам для закладів загальної середньої освіти
2 січ. 2024

Граматичний курс з української мови від Всеукраїнського руху «Єдині»

Всеукраїнський рух «Єдині» пропонує долучитися до безплатного граматичного курсу, який стартує 8 січня та триватиме 28 днів. Учасниками можуть стати всі, хто володіє українською, але бажають удосконалити мовні навички. Протягом навчання учасники щодня будуть отримувати завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр, візьмуть участь у вебінарах та розмовних клубах.
1 січ. 2024

200 БАЛІВ НА НМТ: ДОСВІД, СЕКРЕТИ ТА ІСТОРІЇ УЧАСНИКІВ

КАЛЕЙДОСКОП ПОРАД ВІД УСПІШНИХ УЧАСНИКІВ НМТ.
29 груд. 2023

ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ О.С. НИЖНИКА З НОВИМ РОКОМ

26 груд. 2023

СЕРТИФІКАЦІЯ-2024: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Уже за два тижні (з 15 до 30 січня 2024 року) учителі початкових класів, а також учителі математики, української мови і літератури, історії та громадянських дисциплін базової середньої школи зможуть зареєструватися для проходження сертифікації 2024 року.
25 груд. 2023

Як говорити про російсько-українську війну в школі: МОН створило посібник

Міністерство освіти і науки розробило посібник для вчителів про те, як розповідати дітям про російсько-українську війну у школі.
21 груд. 2023

НМТ-2024: ОСОБЛИВОСТІ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

НМТ у 2024 році складатимуть лише ті, хто планує вступати до ЗВО. Тестування відбуватиметься у комп'ютерній формі. Вступники складатимуть іспит із чотирьох предметів. У 2024 році ДПА для учнів й учениць 4-х, 9-х і 11-х класів не проводитимуть.
20 груд. 2023

Відкриття класу безпеки

19 грудня у Харківському ліцеї №10 відбулось відкриття класу безпеки
20 груд. 2023