2 вер. 2019

Вітання зі святом Першого дзвоника - Днем знань!

2 вер. 2019

День знань у ЗЗСО району!

Дещо тривожний і водночас лагідний і теплий ранок осені 2 вересня 2019 року відкрив кожній дитині, яка переступила поріг 12-ти шкіл Основ'янського району, першу чарівну сторінку Книги пізнання, уміння та розвитку. У ХЗОШ №35 під час свята Першого дзвоника урочисто відкрили сучасний спортивний стадіон за участі першого заступника Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова, який щиро привітав зі святом та відкриттям стадіону! Щирі привітаннями голови адміністрації району Ганни Олесандрівни Головчанської, депутатів міської та обласної рад, батьків надали святу незвичайної урочистості та здобули сподівання успіху!
29 серп. 2019

Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Основ' янського району!

28 серп. 2019

У Міністерстві освіти і науки України назвали теми першого уроку для школярів

27 серп. 2019

Завдання заочного етапу міського турніру юних інформатиків (2019/2020 навчальний рік)

22 серп. 2019

Громадськi панихиди з нагоди вiдзначення 76-ї рiчницi визволення Харкова

22.08.2019 вiдбулося покладання квiтiв та вшанування пам'ятi загиблих в мiсцях поховання героїв Другої Свiтової вiйни у парку залізничників станції Основа і на меморіалі в селищі Жихор. Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання. В урочистостях взяли участь голова Адміністрації Основ'янського району Ганна Олександрівна Головчанська , депутати обласної та міської рад, ветерани Другої світової війни, школярі, жителі, представники підприємств, організацій та установ району.
21 серп. 2019

Календар проведення міських учнівських інтелектуальних змагань у 2019/2020 навчальному році

19 серп. 2019

Про методичні рекомендацій для 3 класів експериментальних закладів загальної середньої освіти

16 серп. 2019

Завдання фінального етапу ХVIIІ Всеукраїнського турніру юних біологів

16 серп. 2019

Завдання Всеукраїнського турніру юних інформатиків (2019/2020 навчальний рік)

Пропонуємо, завдання заочного етапу Всеукраїнського турніру юних інформатиків, проведення якого планується у листопаді 2019 року.