08.12.2021 На базі Харківського національного університету міського господарства ім.О.М. Бекетова відбулась зустріч Харківського міського голови Терехова Ігоря Олександровича з учнівською молоддю, приурочена до Дня місцевого самоврядування!

02.12.2021 - відбувся зліт юних миротворців та волонтерів, присвячений 10-річчю миротворчого руху у Харквові та Міжнародному року миру та довіри. Зліт відбувся на базу ХСШ № 119 (ІНдустріального району).

12.11.2021 - на базі Харківського національного університету міського господарства ім.О.М. Бекетова відбулося засідання Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування на тему "Підготовка та проведеня звітно-виборчої конференції ХМОУС"

12.10.2021- пройшов щорічний форум лідерів учнівського самоврядування "Велика рада старшокласників"

25.09.2021 пройшов традиційний захід для активної молоді нашого міста "Молодь говорить" , на якому були присутні діти Основ'янського району!

23.09.2020 у приміщенні ХЗОШ №120 пройшла традиційна  звітно-виборча конференція районної організації учнівського самоврядування «Авангард», під час якої голови шкільних організацій представили звіт своєї роботи за 2019/2020 н.р. та розповили про плани на майбутнє.

24.01.2020 на базі ХНУМГ імені О.М. Бекетова пройшла конференція учнівського самоврядування "Авангард" нашого району. Конференція була присвячена темі булінгу в закладах освіти.

У Харкові стартував конкурс проєктних ініціатив дітей та молоді "Марафон унікальних справ", який щорічно проводиться в рамках діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування. Школярі представили свої власні проекти розвитку міста та свого бачення його майбутнього.

08.10.2018 на базі ХЗОШ №120 відбулася звітно-виборча конференція ДЮГО «Авангард». На конференції були присутні 34 представники учнівського активу, серед них президенти шкільних організацій, їх заступники та найактивніші учасники громадського життя Основ’янського району. Президенти шкіл звітували про діяльність очолюваної ними учнівської організації. Цікаво та змістовно виступаючі доповнювали свою доповідь фото-, відео-, друкованими матеріалами, розповідали про успіхи та досягнення за 2017-2018 навчальний рік.
Голова учнівського самоврядування району Кікоть Ксенія ґрунтовно та конкретно окреслила проблеми й перспективи розвитку учнівського самоврядування району на 2018-2019 н.р. Також  на порядок денний було винесено питання про обрання заступників учнівського самоврядування району. За результатами передвиборчої агітації було висунуто двоє претендентів. В результаті висунутої пропозиції учнівський актив прийняв рішення обрати заступників голови у кількості двох осіб, попередньо проаналізувавши програми діяльності претендентів. Таким шляхом на посаду заступника учнівського самоврядування району було обрано ученицю          10-А класу ХГ №34 Придацьку Ангеліну та ученицю 9-Б класу ХЗОШ №53 Жуковіну Анастасію.
За результатами проведення конференції було обговорено та вирішено всі нагальні питання, підведено підсумки минулого навчального року, сформовано перспективу діяльності на 2018-2019 навчальний рік.