Олімпіади

НАКАЗ №272 від 24.12.2019 "Про підсумки проведення ІІ (районного)  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році"

2 листопада 2019 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Олімпіада (для дівчат) пройшла на базі Харківської  спеціалізованої школи № 66 Харківської міської ради Харківської області, олімпіада  для (хлопців) відбулася в  Харківській загальноосвітній школі № 35 Харківської міської ради Харківської області.
В олімпіаді взяли участь учні 8 -11-х класів закладів загальної середньої освіти Основ’янського  району.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

3 листопада 2019 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Олімпіада проходила на базі Харківської загальноосвітньої школи № 53 Харківської міської ради Харківської області.
В олімпіаді взяли участь учні 7 -11-х класів закладів загальної середньої освіти Основ’янського  району.

Реєстрація учасників з 9.15 до 9.45

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

9 листопада 2019 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.   Олімпіада проходила на базі                                 Харківської гімназії  № 12 Харківської міської ради Харківської області.
В олімпіаді взяли участь учні 10 -11-х класів закладів загальної середньої освіти Основ’янського  району.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

10 листопада 2019 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Олімпіада проходила на базі Харківської загальноосвітньої школи № 48 Харківської міської ради Харківської області.
В олімпіаді взяли участь учні 6 -11-х класів закладів загальної середньої освіти Основ’янського  району.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

16 листопада 2019 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Олімпіада проходила на базі Харківської гімназії № 34 Харківської міської ради Харківської області.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

17 листопада 2019 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Олімпіада проходила на базі Харківської загальноосвітньої школи № 53 Харківської міської ради Харківської області.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

23 листопада 2019 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Олімпіада проходила на базі Харківської загальноосвітньої школи № 48 Харківської міської ради Харківської області.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

24 листопада 2019 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. Олімпіада проходила на базі Харківської гімназії № 34 Харківської міської ради Харківської області.
В олімпіаді взяли участь учні 9 -11-х класів закладів загальної середньої освіти Основ’янського  району.

Реєстрація учасників з 9.15 до 9.45

30 листопада 2019 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Олімпіада проходила на базі Харківської загальноосвітньої школи № 53 Харківської міської ради Харківської області.

Реєстрація учасників з 9.15 до 9.45

Звіт про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2019/2020 навчального року із хімії

1 грудня 2019 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови (англійська, німецька, французька). Олімпіада проходила на базі Харківської гімназії № 12 Харківської міської ради                            Харківської області.

Реєстрація учасників з 9.15 до 9.45

Звіт про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2019/2020 навчального року з англійської мови

Звіт про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2019/2020 навчального року із французької мови

Звіт про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2019/2020 навчального року з німецької мови

7 грудня 2019 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Олімпіада проходила на базі Харківської гімназії № 12 Харківської міської ради Харківської області.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

8 грудня 2019 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Олімпіада проходила на базі Харківської загальноосвітньої школи № 10 Харківської міської ради Харківської області.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

14 грудня 2019 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. Олімпіада проходила на базі Харківської загальноосвітньої школи № 10 Харківської міської ради Харківської області.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

15 грудня 2019 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. Олімпіада проходила на базі Харківської загальноосвітньої школи № 53 Харківської міської ради Харківської області.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

21 грудня 2019 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Олімпіада проходила на базі Харківської загальноосвітньої школи № 48 Харківської міської ради Харківської області.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

22 грудня 2019 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Олімпіада проходила на базі Харківської загальноосвітньої школи № 10 Харківської міської ради Харківської області.

Реєстрація учасників з 9.15 до 9.45

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ)