Оздоровлення та відпочинок

2415 школярів Основ’янського  району мають змогу упродовж 14 днів,  з 27 травня  по 13 червня 2019 року, відпочити в 20 дитячих закладах відпочинку - таборах  з денним перебуванням при закладах загальної середньої освіти. Сьогодні табори розпочали роботу з урочистого відкриття, яке супроводжувалося яскравими дійствами, піснями, іграми. Тільки правильно спланована, з урахуванням потреб дітей,  робота  таборів  відпочинку дає можливість цікаво, весело та з користю для здоров’я провести час, позбавити вихованців нудьги та відкрити в собі нові таланти. Пріоритетними напрямами роботи таборів Основянського району є відпочинок, виховання та розвиток дітей. Протягом 14 днів  будуть проведені виховні, розважальні, культурно-масові, фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи, направлені на залучення дітей до здорового способу  життя. Для всіх дітей, які відпочивають в таборах, організовано дворазове  гаряче харчування. Середня вартість обіду по району – 25 грн. на 1 дитину в день. З метою якісного навчання дітей іноземним мовам на базі 8 закладів загальної середньої освіти Основ’янського району відкрито 20 літніх мовних загонів. Діти будуть спілкуватися між собою іноземними мовами, розвиваючі навички роботи в команді, поєднуючи навчання із захоплюючим відпочинком. Учителям іноземних мов активну допомогу надають студенти-волонтери з факультетів іноземної філології Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна та Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди. Відпочинок дітей у канікулярний час сприяє покращенню їхнього здоров’я, забезпечує зайнятість, попереджує явища бездоглядності та  продовжує виховний процес з  розвитку творчих здібностей школярів.

Діти під час оздоровлення у таборах відпочинку закладів освіти району