Пробне ЗНО

ПРОБНЕ ЗНО-2020 – НЕОБХІДНО СПРОБУВАТИ

Особливості

Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення ЗНО.

Переваги пробного ЗНО, яке організовує Харківський РЦОЯО:

• процедура пробного ЗНО максимально відповідає процедурі основного ЗНО
  • завдання пробного ЗНО відповідають програмам, характеристикам та структурі  сертифікаційних робіт основного ЗНО
  • участь у пробному ЗНО надає можливість попрацювати з зошитом та бланками відповідей, отримати результат
  • у пробному тесті з іноземних мов присутня частина тесту – «Аудіювання».

Пробне ЗНО з української мови і літератури – 21 березня. З математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов – 28 березня 2020 року (тестування з усіх предметів починається одночасно).

Вартість

Вартість пробного ЗНО за одне тестування в 2020 році складає 141 гривні (у Полтавській, Сумській та Харківській області). Участь у пробному ЗНО є добровільною.

Реєстрація

На сайті Харківського РЦОЯО (http://zno-kharkiv.org.ua) у розділі «Пробне ЗНО» з 03 до 24 січня 2020 року відбудеться реєстрація на пробне ЗНО.

Під час реєстрації на пробне ЗНО учасник самостійно обрає округ проходження пробного ЗНО із запропонованого переліку.

Особливістю реєстрації на пробне ЗНО у 2020 році є обов’язкове завантаження оформленої реєстраційної Заяви до «Особистого кабінету учасника пробного ЗНО» (надсилати таку заяву поштою НЕ ПОТРІБНО).

Реєстрація на участь у пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг на рахунок Харківського РЦОЯО. Оплатити послугу можна в будь-якій фінансовій установі або через послугу електронного платежу протягом трьох робочих днів із дня створення реєстраційної заяви.

Всі особливості реєстрації будуть описані в інструкції до реєстраційної програми.

Особливі освітні потреби

Особи з особливими освітніми потребами, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах пробного ЗНО, повинні повідомити про це ХРЦОЯО під час реєстрації :

– присутність перекладача жестової мови (перекладача-дактилолога) в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО (дактилолог);

– надання перед початком проведення пробного ЗНО в аудиторії тексту промови інструктора (текст промови інструктора);

– надання можливості використання слухового апарата, імпланта (апарат/імплант);

– надання в письмовій (друкованій) формі озвучених текстів до завдань, що спрямовані на перевірку сформованості вмінь і навичок, необхідних для розуміння мови на слух (аудіювання) (текст до аудіювання);

– надання можливості використання оптичного збільшувача (лупи) або електронного збільшувача (збільшувач);

– надання зошитів із завданнями та бланків відповідей, надрукованих шрифтом кеглем 16 (шрифт кеглем 16);

– надання можливості виконання роботи в аудиторії, що розташована на першому поверсі (перший поверх).

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 триватиме з 3 до 24 січня. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 3 квітня.