Учень року

Нагородження переможців міського конкурсу «Учень року – 2021»

26 травня в Харківському палаці дитячої та юнацької творчості нагороджені 20 учнів, які стали переможцями міського конкурсу «Учень року – 2021» у 4 номінаціях: «Інтелектуал», «Лідер», «Спортсмен» і «Творча особистість». Серед них − стипендіати, майстри спорту та кандидати в майстри спорту, переможці міжнародних і всеукраїнських інтелектуальних та спортивних змагань, фестивалів-конкурсів хореографічного, театрально-сценічного, інструментального та вокального мистецтв, лідери міських та районних громадських організацій, учасники молодіжних рухів.

За високі спортивні досягнення та перемогу у номінації «Спортсмен року», секретар Харківської міської ради Ігор Терехов вручив Євсюкову Дмитру Володимировичу, учню 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Харківської міської ради Харківської області Подяку міського голови, пам'ятну статуетку, подарунки та сертифікати.

26 березня 2021 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 151 проведено фінальний етап міського конкурсу «Учень року − 2021».

За перемогу в 3 етапі змагалися 2 учасника нашого району у  номінаціях: «Творча особистість року» та «Спортсмен року».

Переможцем міського конкурсу «Учень року − 2021»  у номінації  «Спортсмен року» визначили –  Євсюкова Дмитра Володимировича, учня 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Харківської міської ради Харківської області.

Фіналістом міського конкурсу «Учень року – 2021» у номінації «Творча особистість року» визначили –  Чуйкова Дениса Олександровича, учня 10 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 Харківської міської ради Харківської області.

Дипломи Департаменту освіти отримують учасники міського конкурсу «Учень року – 2021»:

• Куриляк Вікторія Ігорівна, учениця 10 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Харківської міської ради Харківської області;
  • Трач Вікторія Володимирівна, учениця 10 класу Харківської гімназії № 12 Харківської міської ради Харківської області.

15.02.2021 року розпочався I  (районний) тур  міського конкурсу «Учень року − 2021». Пройшов І етап (заочний) − конкурс портфоліо та есе конкурсантів. На загальному засіданні кожен із членів журі за протоколом оцінює роботи учасників конкурсу, стисло дає характеристику робіт та обґрунтовує свої оцінки. Після обговорення за сумою балів визначаються кращі роботи.

Учні, які за підсумками І-го етапу конкурсу набрали найбільшу кількість балів, стали учасниками ІІ етапу I  (районного) туру  Конкурсу.

17.02.2021 року на базі Харківської гімназії № 12 відбувся ІІ етап (очний) – тестування щодо виявлення рівня знань згідно із заявленою номінацією конкурсу «Учень року – 2021».

Учні, які за підсумками 2-х етапів конкурсу набрали найбільшу кількість балів, стають учасниками ІІІ етапу I  (районного) туру  Конкурсу.

ІІІ етап – інтелектуальний турнір, відбудеться 03.03.2021 о 13.30 на базі ХГ № 12.

Він передбачає такі завдання в номінаціях:

– «Інтелектуал року»: «Особистість» та самопрезентація «Формула успіху»;

– «Спортсмен року»: «Особистість» та самопрезентація «Траєкторія успіху»;

– «Творча особистість року»: «Особистість» та самопрезентація «Крок до зірок»;

– «Лідер року»: «Особистість» та самопрезентація «Фактор успіху».

У 3 конкурсному завданні регламент виступу для кожного учасника −                   5 хвилин.

Під час турнірних змагань журі за відповідними протоколами оцінює знання, культурний та інтелектуальний рівень розвитку претендентів. За сумою трьох етапів визначається переможці в кожній номінації.

Бажаємо успіхів та перемоги нашим учасникам!