Заклади освіти

На сайтах «Електронна реєстрація до закладів дошкільної освіти» і «Електронна реєстрація до закладів загальної середньої освіти» ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до садочка або школи.
Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад освіти, створити заявку та підтвердити її документами в закладі.

Зазначаємо, що внутрішньо переміщені особи можуть реєструватися до закладів загальної середньої або дошкільної освіти за місцем тимчасової реєстраціїї.

Закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Основ’янського району м.Харкова

Закріплення території обслуговування за закладами дошкільної освіти Основ’янського району м.Харкова

Зарахування до перших класів