Звітування навчальних закладів

Робота з соціального захисту дітей побудована відповідно донормативно - правовових документів і спрямована на реаліхацію націаональних, державних, регіональних програм.

Навчальні заклади двічі на рік складають соціальні паспорти, екземпляр яких надають до управління освіти.  Комісія від навчального закладу проводить обстеження житлово-побутових умов проживання дитини, про що складається відповідниЙ АКТ.

Звіти та інформації з питань виконання Указів, Розпоряджень Президента України та доручень Прем'єр Міністра України тощо необхідно оформити відповідно до зразків:

1. Інформація про дітей пільгових категорій, які навчаються/виховуються у навчальних закладах району
  2. Інформація про кількість дітей-інвалідів, які навчаються у навчальних закладах району
  3. Інформація щодо виконання розпорядження Президента України від 11.06.2007 № 119 «Про заходи щодо захисту дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків»

4. Форма № СЗ-1 Інформаціяпро кількісний склад дітей пільгових категорій навчальних закладів району м. Харкова

5. Інформація управління освіти адміністрації району Харківської міської ради про охоплення позашкільною освітою дітей пільгових категорій