ЯКИМ БУДЕ НМТ-2024Стартував міський проєкт «Харківські університети - формула вибору»Освітні документи в ДіїРЕЄСТРАЦІЯ НА НМТ-2024 ЗА ДОПОМОГОЮ МОБІЛЬНОГО ЗАСТОСУНКУ ДІЯУ МОН затвердили підручники для 7 класу, що можуть видаватися за кошти бюджетуМОН ЗАТВЕРДИЛО ПОРЯДКИ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ТА ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ У 2024 РОЦІ

Робота управління освіти, педагогічних колективів закладів ОСВІТИ району спрямована на практичну реалізацію завдань щодо забезпечення продовження переходу на новий зміст і структуру навчання, організаційно-методичного супроводу профільного навчання, запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, пов’язаних з новими можливостями особистісно орієнтованого навчання та виконання основних положень Національної доктрини розвитку освіти України. Ми прагнемо, щоб освіта, здобута у навчальних закладах району, була якісною і орієнтованою на потреби суспільства, родини і кожної дитини. Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти нового типу, до майбутнього України.

28 бер. 2024
ЯКИМ БУДЕ НМТ-2024: ВЕБІНАР ДИРЕКТОРКИ УЦОЯО. Вебінар відбудеться 3 квітня о 17:00. Подія відкрита і не потребує реєстрації.
27 бер. 2024
Під час весняних канікул у класах метрошколи та на базах вишів стартував міський проєкт «Харківські університети - формула вибору», започаткований Департаментом освіти за підтримки керівництва Харківської міської ради.
26 бер. 2024
У ЗАСТОСУНОК ДІЯ ДОДАНО ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВІТУ