17 квітня 2021 року колективи навчальних закладів освіти Основ‘янського району Харківської міської ради взяли участь у щорічній всеукраїнський акції благоустрою «День довкілля»Вітаємо з перемогою (І місце) в обласному конкурсі «Кращий вихователь Харківщини» у номінації «Вихователь-новатор» Лобанову Наталію Олександрівну!НОВИЙ ЗАКОН ПРО ДПА-2021: ЩО ЗМІНИЛОСЯ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВУ КЗ «ДНЗ № 417» цікаво проходять лялькові вистави за участі дітейВсесвітній день авіації і космонавтики та Міжнародний день польоту в космос відзначають у КЗ «ДНЗ № 417»Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) пропонує долучиться до Найбільшого уроку у світі з екології «Планета — мій дім»

Робота управління освіти, педагогічних колективів навчальних закладів району спрямована на практичну реалізацію завдань щодо забезпечення продовження переходу на новий зміст і структуру навчання, організаційно-методичного супроводу профільного навчання, запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, пов’язаних з новими можливостями особистісно орієнтованого навчання та виконання основних положень Національної доктрини розвитку освіти України. Ми прагнемо, щоб освіта, здобута у навчальних закладах району, була якісною і орієнтованою на потреби суспільства, родини і кожної дитини. Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти нового типу, до майбутнього України.

Графік відповідальних

за прийом дзвінків на Телефон Довіри (725-27-91)

працівників Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

День тижня

П.І.Б. відповідального працівника

Час роботи

Понеділок

Кулакова Лариса Віталіївна

10.00-18.00

Кузьменко Наталія Вікторівна

Іголкіна Тетяна Іванівна

Дерев’янко Тамара Євгенівна

П’ятниця

Прохоренко Ольга Володимирівна

9.00-16.45

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

17 квіт. 2021
Була проведена велика робота! Власні та прилеглі території, дитячі майданчики, спортивні стадіони було приведено до належного санітарного стану, здійснено обрізку чагарників та обкопування дерев. Багато праці вклали, щоб привести в порядок газони вздовж територій. Акція пройшла плідно. Колективи були задоволені роботою, яку зробили. Спільними зусиллями за кілька годин відведена територія набула яскравого вигляду.
15 квіт. 2021
Вітаємо з перемогою (І місце) в обласному конкурсі «Кращий вихователь Харківщини» у номінації «Вихователь-новатор» Лобанову Наталію Олександрівну, вихователя Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 24 Харківської міської ради», великого фахівця, майстра по вихованню дітей!
14 квіт. 2021
НОВИЙ ЗАКОН ПРО ДПА-2021: ЩО ЗМІНИЛОСЯ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ