У закладах дошкільної освіти пройшли осінні розваги

13 лист. 2020
У закладах дошкільної освіти пройшли осінні розваги

У закладах дошкільної освіти пройшли осінні розваги.

Свято Осені – одне з найулюбленіших заходів, бо завжди проходить весело, яскраво та емоційно.

Діти вітають Осінь піснями, іграми, таночками.

Щедра Осінь завжди частує дошкільнят стиглими, соковитими фруктами, дарує яскраві, чарівні фарби та позитивний настрій

У закладі дошкільної освіти № 441 пройшли осінні розваги, які дуже любить дітвора. Дошкільники декламували вірші, співали веселі пісні, танцювали осінні таночки. Протягом двох тижнів в нашому закладі панував святковий настрій, адже осінній дивограй зазирнув до нас в гості та приніс  із собою незвичайні та веселі розваги.  Дійство свят поєднало явища осінньої пори і традиції українського народу. Осінні розваги – найбільш очікувані малятами, зігріті теплом літа, наповнені ароматом стиглих яблук і щедро розмальовані осінньою палітрою. Осінній ліс наче казка, він заворожує і чарує. Так, осінь це час казки, чудес, чарівництва. Ось чому свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка.

Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна,