Вітаємо з перемогою (І місце) в обласному конкурсі «Кращий вихователь Харківщини» у номінації «Вихователь-новатор» Лобанову Наталію Олександрівну!

15 квіт. 2021
Вітаємо з перемогою (І місце) в обласному конкурсі «Кращий вихователь Харківщини» у номінації «Вихователь-новатор» Лобанову Наталію Олександрівну, вихователя Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 24 Харківської міської ради», великого фахівця, майстра по вихованню дітей!

У березні-квітні 2021 року проводився обласний конкурс «Кращий вихователь Харківщини»  за номінаціями: «Вихователь дітей різновікової групи», «Вихователь дітей старшого дошкільного віку» та «Вихователь-новатор».

14 квітня 2021 року відбулося останнє спільне засідання організаційного комітету і журі ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2021 році в режимі онлайн, під час якого:

• підбито підсумки ІІІ (практичного) етапу конкурсу (оцінювання наданого учасником відеозапису заняття та самоаналізу цього заняття).
  • розглянуто, затверджено за поданням членів журі у трьох номінаціях загальні результати (за сумарною кількістю балів) ІІ (обласного) туру конкурсу.

Щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги!