Тиждень безпеки дорожнього руху!

19 лист. 2021
В межах тижня безпеки дорожнього руху у всіх школах Основ’янського району були проведені виховні години, вікторини, театралізовані уроки, виставки дитячих малюнків з тематики безпеки дорожнього руху та організовані перегляди мультфільмів з теми безпеки дорожнього руху, квестів, флешмобів, фото-челенджів, тематичних бесід та практичних занять із залученням представників патрульної поліції, шкільних офіцерів поліції. Усі діти району з задоволенням приймали участь у заходах та отримали корисну інформацію у вигляді ігор, тренінгів та конкурсів. А також, активні учні початкових класів, отримали посвідчення «знавця правил дорожнього руху».