Учитель року - 2020!

Урочистим святом ушанування педагогічного таланту 29 січня 2020 року завершився І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в Основ’янському районі.Цього навчального року конкурс проводиться у таких номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія». 28 учителів районних закладів загальної середньої освіти взяли участь у І турі конкурсу, 12 з них стали лауреатами, а 5 - абсолютними переможцями. Понад 200 освітян цього дня зібралися у залі КЗ «Харківська гуманітарно – педагогічна академія» Харківської обласної ради, аби привітати представників учительської еліти району, які гідно продемонстрували власний педагогічний досвід і вміння розкривати та розвивати творчі здібності учнів. На свято також були запрошені студенти Харківської гуманітарно – педагогічної академії, яка виплекала тисячі справжніх педагогів – професіоналів. Від імені голови адміністрації району Головчанської Г.О. присутніх на урочистостях привітала заступник голови адміністрації району з соціальних та гуманітарних питань Корнєва І.М. Ірина Миколаївна подякувала учасникам конкурсу за високий професіоналізм і креативність та побажала подальших професійних перемог. З вітальними словами від імені ректора КЗ «Харківська гуманітарно – педагогічна академія» Харківської обласної ради Пономарьової Г.Ф. до присутніх звернулася перший проректор Петриченко Л.О. Грамотами Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради були відзначені переможці І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»: Арутюнова О.О., учитель хімії Харківської гімназії №12, Заєць М.В., учитель початкових класів ХЗОШ №53, Москаленко Н.О., учитель російської мови та зарубіжної літератури Харківської гімназії №34, Ткачук А.Д., учитель історії ХЗОШ №53, Хребто Т.С., учитель мистецтва Харківської гімназії №34. Творчим подарунком від Харківської гуманітарно – педагогічної академії стали концертні номери у виконанні народного аматорського колективу танцю «Сонцеворот», зведеного студентського хору «Фантазія», зразкового колективу жіночого хору «Розмай», народного аматорського колективу «Дівочі співаночки». Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу і бажаємо невпинного руху вперед, творчого неспокою, цікавих планів та їх здійснення!
Створено 03.02.20
Альбом школи