26 червня 2021 року в закладах освіти Основ'янського району відбувся шкільний випускний бал!

Випускникий вечір належить до числа тих урочистостей, які відбуваються лише раз у житті. І ось, нарешті, настало довгоочікуване свято, про яке мріє кожен учень, - шкільний випускний бал. 26 червня 2021 року в закладах освіти Основ'янського району 334 випускники отримали атестати про повну загальну середню освіту, серед них наша гордість - 25 медалістів. За давньою традицією в урочистостях взяли участь голова адміністрації району Головчанська Г.О. й інші представники Адміністрації та служб району, які поздоровили юнаків і дівчат з визначною подією. Тож вітаємо всіх випускників із цим особливим святом, яке знаменує початок відліку нового часу, важливого вибору і сміливих планів! Дорогі випускники! У ваших досягненнях закладена клопітка праця педагогів і щоденна турбота батьків, тому ваші успіхи – це найвища нагорода учителям та рідним, які роками дарували вам свою любов, доброту і знання. Нехай цей день запам'ятається вам на все життя, а мрії та надії на майбутнє стануть реальністю! Високих злетів вам і життєвих перемог!
Створено 08.07.21
Альбом школи