Районна серпнева конференція!

30 серпня в приміщенні Муніципального центру культури і аматорського мистецтва проведена районна педагогічна конференція «Про підсумки розвитку освіти Основ’янського району у 2020/2021 навчальному році та пріоритетні завдання на 2021/2022 навчальний рік».Педагогічна серпнева конференція об’єднала 600 учасників, серед них – виконувач обов’язків Харківського міського голови Ігор Олександрович Терехов, голова адміністрації Основ’янського району Головчанська Ганна Олександрівна, директор Департаменту Харківської міської ради Деменко Ольга Іванівна, депутати міської ради, керівники та педагогічні працівники закладів освіти Основ’янського району всіх типів і форм власності, представники Районної батьківської ради та учнівського самоврядування. Перед початком засідання районної педагогічної конференції представлено відео «Працюємо разом: натхненно, якісно, креативно, продуктивно». Виконувач обов’язків Харківського міського голови Ігор Терехов привітав педагогів району з початком нового навчального року, відзначив, що освіта Харкова утримує лідерські позиції в Україні щодо створення умов для забезпечення якості освіти. Виконувач обов’язків Харківського міського голови відзначив Почесними грамотами Харківської міської ради та Подяками Харківського міського голови кращих педагогів району. Начальник Управління освіти адміністрації Основ’янського району Нижник О.С. ознайомив присутніх з основними здобутками освіти району у 2020/2021 навчальному році та визначив ряд важливих питань організації ефективної діяльності закладів освіти району щодо навчання, розвитку й виховання дітей та учнівської молоді в умовах трансформації національної системи освіти.
Створено 30.08.21
Альбом школи