У КЗ «ДНЗ № 353» пройшли спортивні розваги в кожній групі для дітей дошкільного вікуЗНО-2021: НА ЩО ВАРТО ЗВАЖАТИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ТЕСТУВАННЯПРОБНЕ ЗНО-2020: СПЛИВАЄ ЧАС ДЛЯ ОТРИМАННЯ КОШТІВ19 листопада 2020 року в межах діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування відбувся онлайн-зліт юних миротворців та волонтерівМОН та ЮНІСЕФ розробили онлайн-платформу про важливість розвитку дошкільнят17 листопада в рамках роботи програми «Шкільний працівник поліції» працівники Управління патрульної поліції в Харківській області провели з учнями школи №48 бесіди на тему "Правила дорожнього руху".

Робота управління освіти, педагогічних колективів навчальних закладів району спрямована на практичну реалізацію завдань щодо забезпечення продовження переходу на новий зміст і структуру навчання, організаційно-методичного супроводу профільного навчання, запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, пов’язаних з новими можливостями особистісно орієнтованого навчання та виконання основних положень Національної доктрини розвитку освіти України. Ми прагнемо, щоб освіта, здобута у навчальних закладах району, була якісною і орієнтованою на потреби суспільства, родини і кожної дитини. Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти нового типу, до майбутнього України.

Графік відповідальних

за прийом дзвінків на Телефон Довіри (725-27-91)

працівників Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

День тижня